Aktualne bonusy bukmacherskie – które firmy są w tym najlepsze?

Liczby nie kłamią. A „cyferki” wyraźnie pokazują, że coraz więcej osób decyduje się na obstawianie zakładów bukmacherskich. Taka aktywność (w świetle obowiązujących na terenie naszego kraju przepisów) jest nie tylko legalna. Dodatkowo możesz korzystać z licznych promocji gwarantowanych przez topowe podmioty hazardowe. Które z nich są zaś tutaj szczególnie hojne?

STS oferuje moc atrakcji

Najwięcej fanów ma obecnie chyba ta firma bukmacherska. Wskazują na to chociażby rozmaite rankingi popularności. Generalnie w tego typu klasyfikacjach podmiot hazardowy STS plasuje się na bardzo wysokich lokatach. I to niezmiennie od wielu lat. Klienci doceniają STS m.in. za zapewnianie bardzo atrakcyjnych bonusów na start. Jaka jest obecnie oferta? Czy można otrzymać bonus bez depozytu w STS w lipcu 2022 roku? Postanowiliśmy to dokładnie sprawdzić. Okazuje się, że ta firma bukmacherska zapewnia liczne i istotnie hojne usługi. Możesz np. otrzymać zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby jednak rzeczywiście z niego skorzystać w praktyce, musisz nie tylko założyć konto, ale także wpisać kod „STS100” (zazwyczaj jest on co prawda generowany automatycznie, aczkolwiek warto trzymać rękę na pulsie). Potem musisz wpłacić pieniądze (minimum 50 PLN). Maksymalna opcja to zaś zakład bez ryzyka do 100 PLN. Co jeszcze oferuje na co dzień ta firma bukmacherska? To bonus w wysokości 1500 PLN. Dodatkowo możesz otrzymać po 20 PLN na takie działy, jak sporty wirtualne oraz Betgames (jeśli zagrasz premierowe zakłady, a one finalnie okażą się nietrafione).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Zakład bez ryzyka i nie tylko dla nowych Klientów Fortuny

Jakie zaś atrakcje przygotowała dla nowych użytkowników ta firma bukmacherska? Tych nie brakuje… Wszak ten podmiot hazardowy także jest oceniany jako bardzo hojny. Możesz np. otrzymać zakład bez ryzyka do 20 PLN. Jeśli interesuje Cię rejestracja z bonusem w Fortunie, to wejdź na stronę główną tego bukmachera online i załóż konto. Pamiętaj o wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego. Potem otrzymasz od tej firmy bukmacherskiej 2800 punktów lojalnościowych. Nie ma zaś żadnego problemu, aby później były one wymienione na zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane? Wszak to dopiero początek. Dodatkowo opisywana firma bukmacherska zapewnia np. zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN. Ponadto możesz zainkasować świetny bonus już przy drugim depozycie. Aktualnie Fortuna oferuje bowiem nawet 2100 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co zapewnia Fuksiarz? Będziesz bardzo zadowolony!

Znakomity bonus na start dla każdego. I to bez wyjątku. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Warto dodać, że ta firma bukmacherska zapewnia m.in. cashback bez obrotu. Do jego zainkasowania należy założyć konto, wpłacić pieniądze oraz zagrać premierowy kupon AKO. Musi on składać się minimum z dwóch wydarzeń. To tutaj nie wszystko. W końcu kurs każdego z nich nie może być mniejszy od 1,60. Co jeszcze jest ważne? Jeśli przegrasz ten kupon AKO, to otrzymasz zwrot połowy stawki do pół tysiąca PLN.

Poprzedni artykułJaką firmę bukmacherską wybrać, kiedy zależy nam na grze stacjonarnej?
Następny artykułIle muszę wydać na zakłady sportowe, aby wygrać?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.