Betclic jest jednym z najpopularniejszych światowych bukmacherów. Nic dziwnego – jego oferta jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu zdobywa uznanie tysięcy graczy na wielu kontynentach. W Polsce historia tego bukmachera była bardzo burzliwa – w 2017 roku przez znowelizowanie przepisów ustawy antyhazardowej bukmacher ten był zmuszony do zaprzestania działalności na terenie naszego kraju, zaś jego witryna znalazła się w rządowym rejestrze domen zakazanych. Na szczęście, spółka-matka zarządzająca tą marką na terenie Polski postarała się poczynić wiele, aby przywrócić Betclic na polski rynek. W tym celu konieczne było pozyskanie specjalnej licencji od Ministerstwa Finansów.

betclic legalny czy nie
Czy bukmacher Betclic jest legalny w Polsce?

Betclic legalny w Polsce?

Tak też się stało 26 września 2018 roku. Od tego czasu Betclic z powrotem określany jest jako legalny bukmacher na polskim rynku ku uciesze wszystkich adeptów obstawiania zakładów bukmacherskich.W poniższym artykule opisujemy, jak wygląda strona internetowa tego doskonałego bukmachera oraz pokrótce przedstawiamy najważniejsze punkty jego oferty.

Historia zakładów bukmacherskich Betclic sięga 2005 roku, kiedy to Francuz Nicolas Beraud wraz z jednym współpracownikiem zdecydował się utworzyć własną firmę. Początkowo jego wkład własny wynosił 3 miliony euro. Bardzo szybko zainwestowane środki się mu zwróciły, ponieważ w 2008 roku sprzedał 75% swoich udziałów przedsiębiorstwa, za co otrzymał od kupca czyli Mangas Gaming astronomiczną kwotę 50 milionów euro. W tej chwili marka Betclic cieszy się znaczną popularnością także w naszym kraju. Betclic ma dwie siedziby – znajdują się one w Gibraltarze oraz na Malcie. Czy popularność tej niezwykle ważnej marki jest uzasadniona? Na to pytanie odpowiemy już za chwilę.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie są bonusy powitalne w Betclic?

Betclic w zakresie bonusów powitalnych prowadzi bardzo podobną politykę do pozostałych firm bukmacherskich jak STS czy Etoto. Wszyscy nowi użytkownicy mogą korzystać z ofert bonusowych „na start”, zaś wszyscy pozostali mają do swojej dyspozycji resztę atrakcyjnych ofert. Sprawdzamy, co można zyskać rejestrując się w Betclic.

Cashback 500 złotych

Cashback 500 złotych to najważniejsza oferta powitalna skierowana do nowych graczy Betclic Polska. Polega ona na tym, że pierwszy zakład możemy postawić bez ryzyka, zaś jego wartość wynosi 500 złotych. Oznacza to, że nawet jeśli nasz zakład okaże się przegrany, to otrzymamy na swoje konto zwrot środków, które zdecydowaliśmy się zainwestować.

Wiele osób narzeka jednak, że nie jest to bonus, który spełnia ich oczekiwania, ponieważ wiele firm bukmacherskich w tym STS i Etoto oferuje swoim graczom znacznie lepsze oferty i bonusy. Są nawet i tacy, którzy sądzą, że jest to jedna z gorszych promocji startowych. Jeżeli Betclic chce pozyskiwać jak najszersze grono graczy, powinien wiedzieć, że oferta powitalna w postaci bonusów powinna być możliwie najatrakcyjniejsza, aby zachęcała do dalszej gry oraz do założenia konta w serwisie bukmachera.

Oprócz tego, znawcy bukmacherki zwracają uwagę, że Betclic powinien zapewnić swoim graczom możliwość używania specjalnych kodów promocyjnych – dzięki nim gracze również z pewnością docenią atuty tej światowej marki. Podobne rozwiązanie posiada STS i Etoto, to daje tym firmom w rankingu bukmacherów bardzo wysokie miejsce.

Kod promocyjny Betclic

Bukmacher Betclic przygotował również specjalny kod promocyjny dla graczy, którzy chcą odebrać bonus na start. Niemal każdy legalny bukmacher w Polsce zdecydował się na takie rozwiązanie, gdyż nie każdy gracz życzy sobie brać udziału w różnych promocjach czy bonusach. Dlatego jeśli nie wpisze się podczas rejestracji kodu promocyjnego to bonus nie będzie graczowi przysługiwał.

Obecnie jedyny aktualny w Betclic kod promocyjny to: KOD500.

Po wpisaniu kodu promocyjnego podczas zakładania konta w Betclic gracz od razu kwalifikowany jest do odebrania bonusu cashback 500 PLN.

Promocje w Betclic dla stałych graczy

Teraz przedstawimy ofertę kierowaną do stałych graczy, którzy stale obstawiają kursy za jego pośrednictwem. Pierwsza z ofert to Lepsze Kursy – zaliczana jest ona do grona bardzo interesujących promocji, dzięki której można trafić naprawdę interesujące okazje na obstawienie wysokich kursów. Jest to oferta porównywalna z cieszącą się ogromną popularnością akcją Fortuny Hit Dnia czy SuperOferta.

Multi+, czyli multi wygrane?

Legalny bukmacher Betclic ma również w swojej ofercie niezwykle ciekawą promocję Multi+. Na czym ona polega? Wyjaśniamy. Jest ona skierowana do graczy zajmujących się obstawianiem zakładów akumulacyjnych, czyli popularnych „akumulatorów”. Jeśli skorzystamy z tej promocji, możemy uzyskać zwiększenie wygranej w wysokości od 5% do 100% – nic dziwnego, że oferta ta cieszy się olbrzymią popularnością wśród obstawiających.

Poprzedni artykułTotalbet legalny bukmacher w Polsce
Następny artykułLV Bet to najlepszy w Polsce bukmacher internetowy?
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.