Wielu początkujących graczy często woli zdecydowanie przeć do przodu, ale nie zastanawia się tak naprawdę, gdzie się zatrzymać I przemyśleć, czy aby na pewno nie popełnili gdzieś błędu, a taka refleksja bardzo często może sprawić, że wygrana czy przegrana staną się faktem. Na jakie błędy warto więc uważać?

Błędy na zakładach bukmacherskich – na co warto jest zwracać uwagę?

Brak odpowiedniej wiedzy

Zwykle początkujący gracze stawiają zakłady bez żadnej wiedzy na temat zakładów i dlatego często dochodzi do zlekceważenia tego, za czym stoi bukmacher. Są przekonani, że ich wcześniejsza znajomość określonych dyscyplin sportowych wystarczy, aby odnieśli sukces na obstawianiu. Niestety ale wiedza na temat zakładów bukmacherskich jest niezbędna, jeśli chcemy cokolwiek wygrać u buka. Wielu graczy często popełnia ten błąd, a tak naprawdę rozwiązanie go jest całkiem proste, ponieważ wystarczy zacząć czytać poradniki bukmacherskie, albo też zająć się najpierw typowaniem zakładów bukmacherskich, które pomoże nam zminimalizować straty na starcie.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Jeśli nie będziemy odpowiednio przygotowywać się do wydarzeń sportowych, to nie tylko zmarnujemy premię od buka, ale także nadużyjemy budżetu na nasze zakłady (bo zakładamy, że taki sobie przygotowałeś). Jak wszyscy wiemy, jest to najważniejszy element docelowej gry. Ponadto warto wspomnieć, że gracze, którzy bardzo lekceważąco podchodzą do graczy, nie mogą szczegółowo wybrać każdego typu, który według nich będzie pomyślny. W rezultacie nie wiedzą, kiedy obstawiać, co zwykle ma negatywny wpływ na rozstrzygnięcie ich kuponów.

Jako gracz będziesz często tracił pieniądze i musisz sobie z tym radzić

Wielu graczy, kiedy przegra, często rzuca się aby natychmiast starać się nadrobić swoje poprzednie przegrane. Niestety to kolejny błąd, który spowodowuje to, że możesz stracić swoje pieniądze na zakłady. Powodem tego jest to, że ludzie często rzadko myślą o tym, co było powodem tego, że akurat ten kupon się nie powiódł. Ciężko jest nie słuchać tego głosu, który mówi, że masz się nie odgrywać, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kilkugodzinna przerwa, następnie przeanalizowanie tego, co poszło nie tak i wznowienie obstawiania następnego dnia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Powolne uzależnienie się od zakładów

Nierozsądne obstawianie wydarzeń sportowych można porównać z tym co się działo w początkowej fazie pandemii. Ludzie często przychodzili do sklepu i zbierali wiele niepotrzebnych towarów z półek, takich jak nadmiary papieru toaletowego – a to co się działo wtedy, jest podobnie do tego, co gracze robią u legalnych bukmacherów. Często dochodzi do takich sytuacji, gdzie gracz nawet nie myśli o tym, że dany zakład jest nie warty jego uwagi. Jedyne czego w końcu chce, to to uczucie, że może się czymś ekscytować.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski dla początkujących
Następny artykułZakłady sportowe – jak je obstawiać?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.