Coraz więcej osób korzysta z oferty firm bukmacherskich i próbuje swoich sił w obstawianiu zakładów sportowych. Czasami trudno jest znaleźć godnego zaufania bukmachera, u którego można bez obaw obstawiać swoje pieniądze. Mnogość firm bukmacherskich w Polsce może przerosnąć nowego gracza, dlatego warto zapoznać się z tym co oferują najbardziej znane firmy na rynku. STS to jedna z tych firm bukmacherskich, od których można zacząć swoją przygodę. Co oferuje klientom bukmacher STS?

bukmacher sts
Czy bukmacher STS jest najlepszy w Polsce?

STS – oferta zakładów promocje i bonusy

STS jest skrótem od pełnej nazwy bukmachera i oznacza Star – Typ Sport. Firma działa już od 1997 roku na polskim rynku bukmacherskim i jest jednym z największych bukmacherów. Posiada zarówno portal internetowy, jak i ponad 450 placówek stacjonarnych na terenie całego kraju. Szacuje się, że klienci bukmachera STS stanowią liczbę ponad 200 tysięcy.

„W STS mamy wielki wybór zakładów, w tym również moje ulubione zakłady na żywo. Ilość promocji i bonusów dla graczy jest imponująca, można grać za pieniądze bukmachera przez dług czas, nie wpłacają własnych.” – typer z betonline.net.pl

Konkurencja na rynku jest dość duża, zatem nawet duża firma musi zachęcić czymś nowych klientów, żeby założyli konto właśnie na ich stronie. STS również ma promocje, a najbardziej popularną jest bonus na start, który podwaja pierwszą wpłatę pieniężną na konto gracza. Jest to świetna promocja, która pomaga wejść w świat zakładów bukmacherskich. Obecnie limit kwoty to 500 zł.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny na bonus

Firma STS dla swoich klientów przygotowała bardzo ciekawą ofertę zakładów. Prócz tradycyjnych zakładów sportowych, można obstawiać także wyniki wydarzeń w świecie gier komputerowych. Jest to odpowiedź serwisu na rosnące zainteresowanie e-sportem.

STS kod promocyjny: BETONLINE

Podobnie jak u bukmachera Fortuna można obstawiać także zakłady na żywo, czyli takie, które zmieniają swoje kursy w trakcie trwania wydarzenia, są ciągle uaktualniane, a dotyczą one nie tylko wyniku meczu ale również na przykład liczby bramek albo wyniku jednej połowy meczu. Nierzadko transmitowane jest też samo wydarzenie, pozwalające śledzić na bieżąco przebieg.

STS oferuje zakłady tradycyjne, kombinowane, blokowe i rozpisowe. Daje to pole do popisu szczególnie tym graczom, którzy mają większe doświadczenie. Dlatego w rankingu bukmacherów STS może spokojnie być w pierwszej trójce, gdyż jest wciąż jeden z najlepszych Polskich bukmacherów online.

Poprzedni artykułHandicap w zakładach bukmacherskich
Następny artykułCo wiedzieć o zawodach Pucharu Świata w Sapporo?
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.