To w pełni normalne, że aby wygrywać u bukmachera, musisz się nauczyć pewnych rzeczy, takich jak znajomości typów bukmacherskich, wiedzy na temat rodzajów zakładów, czy też jak odrzucać zakłady, które nie są valuebetem. Jednakże są też pewne kwestie, które gracze często pomijają. Co więc każdy typer musi wiedzieć o zakładach bukmacherskich? O tym już za chwilę!

Co każdy typer musi wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz, to przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że niektórzy bukmacherzy zwykle oferują coś innego niż inni, więc Twoim pierwszym zadaniem powinien być wybór odpowiedniego legalnego bukmachera, który zapewni najlepsze kursy na Twoje zakłady sportowe. Wydaje się to ciężkim zadaniem, ponieważ nie wiesz jeszcze co i jak, ale z drugiej strony jest na to metoda. Wystarczy, że skorzystasz z rankingów bukmacherów, które są łatwo dostępne w internecie, przez co dowiesz się, który bukmacher będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Zacznij od niszowych sportów

Dlaczego akurat od tego? To proste – obstawianie niszowych sportów jest łatwiejsze, niż tych najpopularniejszych. Nie jest to całkowicie nielogiczny pomysł, ponieważ większość bukmacherów skupia się głównie na najważniejszych sportach, a rynki niszowe są często ,,olewane”, nie wspominając o tym, że są one również bardzo atrakcyjne dla klientów bukmacherów. Warto jednak pamiętać, że podstawą jest dogłębna analiza wydarzenia, to także dotyczy sportów niszowych. Dlatego upewnij się, że odpowiednio przygotowałeś swoją analizę – nieważne czy obstawiałeś sporty takie jak piłka nożna, czy też krykiet.

Kursy bukmacherskie

Pamiętaj, bez względu na to, ile ciekawych i wysokich kursów znajdziesz, o ile twój potencjalny zakład nie przekracza progu rentowności, to nie powinieneś nawet zaczynać myśleć o analizie tego spotkania. Na przykład taką samą ocenę rentowności przeprowadzamy dla wydarzeń z kursami wyższymi niż 2.00. Ponadto bukmacherzy zwykle celowo oferują wyższe kursy, ale zwykle nie odzwierciedla to potencjalnego zwycięzcy, więc uważaj! Pamiętaj, że kursy również mogą się zmieniać, więc nagle twój zakład z nie opłacalnego, może zmienić się w valuebeta. Dlatego też staraj się monitorować sytuację przed tym, jak postawisz zakład.

Nigdy nie włączaj ,,autopilota”

Kiedy zaczynasz obstawiać u swojego legalnego bukmachera, już któryś raz z rzędu, to pamiętaj, że w miarę gromadzenia doświadczenia kolejne zakłady będą miały większe szanse powodzenia. Jednocześnie nie zapominaj, że świat zakładów bukmacherskich może być nieprzewidywalny. Czasami tylko szczęście lub ślepy los może pozwolić ci wygrać lub przegrać, dlatego też nigdy nie osiadaj na laurach – zawsze miej się na baczności!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

NIE odgrywaj się!

Warto wspomnieć o ogrywaniu się, ponieważ tak naprawdę wiele osób w ten sposób uzależnia się od zakładów sportowych. Doświadczony typer nie będzie próbował ponownie zagrać w grę kiedy przegra, ale po nieudanym typie odejdzie od komputera, a po uspokojeniu wróci i przeanalizuje, co poszło nie tak. Następnie zapisuje swoje wnioski i wykorzystuje je tylko do rozważenia zmiany swojej taktyki i poprawienie błędu, którego popełnił.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady sportowe – jak je obstawiać?
Następny artykułGranie na zakładach bukmacherskich – na co warto zwrócić uwagę?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.