Zakłady bukmacherskie są przewrotne, raz się wygrywa, a drugi raz przegrywa. Podczas typowania należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, aby nie być przegranym. Tak więc, dziś pokażemy Ci na co zwracać uwagę aby większości przypadków triumfować na zakładach bukmacherskich.

Co trzeba wziąć pod uwagę na zakładach bukmacherskich?

Nie zdawaj się na los – planuj swoje typy

Planowanie z wyprzedzeniem swoich typów bukmacherskich w tym przypadku jest bardzo ważne. Bez tego nasze zakłady mogą okazać się totalna klapą i będziemy tylko przegrywać swoje pieniądze, ewentualnie przy odrobinie szczęścia wychodzić na zero, a wiadomym jest, że lepiej te pieniążki wygrywać niż przegrywać. Czyż nie? Dlatego, nie podchodź do zakładów na zasadzie „co ma być to będzie”, ponieważ wtedy oddajesz swoje pieniądze tak naprawdę za darmo bukmacherowi. Zaplanuj swoje zakłady z wyprzedzeniem, najlepiej z tej samej kategorii sportowej i tego samego typu. Taki zabieg zwiększy twoje szansę na wygrany zakład, zwiększy twoją pewność i sprawi, że więcej razy będziesz triumfował niż przegrywał z bukmacherem.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Musisz być zdecydowanym, jeśli chcesz grać na zakładach bukmacherskich

Może to zabrzmi ostro, ale taka jest prawda. Osoby nie zdecydowane, będą miały bardzo ciężko w zakładach bukmacherskich. Jest to dziedzina, gdzie trzeba być zdecydowanym i wiedzieć czego się chce. Jest to zajęcie w którym nie ma uprzejmości, ani dawania sobie forów. Tak jest ze względu na pieniądze o które w tym przypadku głównie się rozchodzi. Tam gdzie liczy się gotówka nie ma miejsca na finezję ani uprzejmości. Tak więc, jeśli jesteś osobą niezdecydowaną to może lepiej jest jak pomyślisz nad innym zajęcie, chyba że grasz okazyjnie, to spróbuj z zakładami specjalnymi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj, że jeśli nie zakłady sportowe to są też zakłady specjalne

W bukmacherce znajdziemy zakłady na różne dyscypliny sportowe na przykład na piłkę nożną, czy siatkówkę, ale także u bukmachera jest również coś takiego jak zakłady specjalne. Czym one się różnią od zwykłych zakładów? Ano tym, że na tego typu zakładach można obstawiać przykładowo kto wygra wybory prezydenckie w Polsce lub za granicą, czy na przykład kto zostanie papieżem przy następnym wyborze lub kto stanie jako pierwszy na marsie. Takich i wiele innych zakładów możemy znaleźć u buka. Jest to bardzo dobra alternatywa dla tych którzy nie bardzo przepadają za sportem lub po prostu są osobami niezdecydowanymi.

Poprzedni artykułBet on Games – czyli jak Fortuna kopiuje Betgames STS
Następny artykułPoradnik dla nowicjuszy
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.