Zastanawiasz się nad tym, jacy bukmacherzy działają legalnie? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zapoznanie się z zezwoleniami udzielonymi przez Ministra Finansów. Zezwolenie Ministra Finansów jest równoznaczne z tym, że zakłady bukmacherskie proponowane przez daną firmę są legalne. Przykładem legalnie działającej firmy jest Totolotek.

totolotek bukmacher
Czy Totolotek to legalny bukmacher w Polsce?

Co oznacza, że bukmacher Totolotek jest legalny?

Warto od razu powiedzieć na temat tego, po czym poznać, że dany bukmacher działa legalnie. W zasadzie trzeba powiedzieć, że wszystko sprowadza się do podatków — legalnie działająca firma musi odprowadzać podatki. Co ważne, zdarza się, że odprowadzane podatki dzielą się na dwie części. Konkretnie mówiąc, zawsze ma miejsce 12% podatek. Zawsze, gdyż mowa o 12% od stawki, nie od wygranej. Mówiąc wprost — państwo czerpie zyski z wszystkich kuponów.

Zdarza się też, że zyski są wyższe niż 12% od stawki. Co do szczegółów, stawka nie ma znaczenia, istotna jest wygrana. Kiedy wygrana przekracza kwotę 2 280 zł, zaczyna obowiązywać 10% podatku od wysokich wygranych.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto grać w Totolotku?

Skoro powiedzieliśmy już sobie na temat tego, że Totolotek to firma, która działa legalnie, czas odpowiedzieć sobie na następne pytanie – czy warto grać w Totolotku? Jeśli spojrzy się na opinie klientów, zapewne znajdą się zwolennicy i przeciwnicy działalności tego bukmachera.

Czy jest to coś, czemu można się dziwić? Pewnie to samo można powiedzieć o innych firmach, poza tym nie wolno zapominać o tym, że ludzie mają różne oczekiwania.

Totolotek to bukmacher, u którego zacząłem grać, do dzisiaj otrzymuję różne bonusy, które zatrzymują mnie u niego.

opinia gracza totolotka

Oczekiwania mogą być różne, ale mimo wszystko można je dość ogólnie opisać. Klienci patrzą (czy też powinni patrzeć) na ofertę, kursy oraz promocje bukmacherskie. Warto podkreślić, że bonusy bukmacherskie bardzo często mają związek z nowymi klientami (nie inaczej jest w przypadku Totolotka). Niemniej nie można mówić, że Totolotek zapomina o stałych klientach.

W zasadzie trzeba powiedzieć, iż troska o stałych klientów jest godna pochwały (przykładem promocja GRAM GRUBO, promocja ta powtarzana jest w każdy piątek).

Następny artykułFortuna to legalny bukmacher?
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.