Gra na zakładach bukmacherskich może nam przysporzyć jednocześnie wielkich pieniędzy – jak i też wielkie straty – tak naprawdę wszystko zależy od nas, czy będziemy w stanie odpowiednio przechytrzyć bukmachera – aby zgarnąć należną nam sumę. Jednakże czy gra u bukmachera jest warta zachodu?

Czy gra u bukmachera jest warta zachodu?

Aby zacząć – trzeba wybrać odpowiednią firmę bukmacherską!

Jeśli dopiero zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie – (poradnik dla nowych typerów zakładów bukmacherskich już dostępny!) to powinniśmy zadbać o to, aby wybrać odpowiednią, legalną firmę bukmacherską. Bez tego legalne obstawianie zakładów jest niemożliwe, dlatego też, trzeba zdecydować się na te firmy, które mają licencję i zostały zaakceptowane przez Polskie Ministerstwo Finansów. Na internecie bez żadnego problemu można znaleźć listę bukmacherów, które spełniają w tym temacie określone warunki. Decydując się na danego bukmachera powinniśmy również zwracać uwagę na opinie na jego temat. Właśnie dlatego warto wchodzić na rozmaite rankingi. Zaraz po wyborze odpowiedniej firmy bukmacherskiej – możemy przystąpić do obstawiania. ( nie zapomnij tylko zrealizować pierwszego depozytu!).

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Zwracaj uwagę na kursy bukmacherskie!

Wysokość ewentualnej wygranej zależy od bukmachera u którego obstawiamy zakłady – a precyzyjniej rzecz ujmując – od ustalonego przez niego kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie obstawienia przez nas zakładu. Wracając na moment jeszcze do tematu wyboru legalnej firmy bukmacherskiej – dobrym pomysłem jest również wybranie firmy, która ma najwyższy kurs na zakłady które nas interesują. Wybór drugiego i trzeciego bukmachera też nie jest złą opcją – z racji tego że pomoże nam to w razie gdyby nasz pierwszy wybór po prostu nie miał pożądanego przez nas zakładu (albo będzie miał konkretny freebet który nas interesuje).

A czy obstawianie przez internet jest bezpieczne?

Zacznijmy może od ciekawostki – jednym z wymogów otrzymania zezwolenia na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polskiej sieci – jest posiadanie witryny w internecie z końcówką .pl. Widząc w adresie strony litery ,,pl” widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polsce z pewnością nielegalna. Korzystanie z niej może sprawić, że nasze dane zostaną wykradnięte i użyte w niecnym celu.

Zalety korzystania z usług legalnych firm bukmacherskich

 Przede wszystkim w ten sposób unikamy zagrożenia wyłudzenia naszych danych osobowych. Eliminujemy praktycznie do zera wszystkie zagrożenia związane z korzystaniem z fałszywych stron mających na celu wyłudzanie danych. Mamy też pewność, że podmiot, któremu powierzamy nasze dane osobowe będzie je przetwarzał zgodnie z zasadami polskiego prawa i stosował do ich zabezpieczenia rozwiązań o najwyższej skuteczności. Legalni bukmacherzy w Polsce podlegają pod tym względem takim samym restrykcjom jak na przykład banki. Bezpieczeństwo danych osobowych jest bardzo ważnym zagadnieniem, ponieważ w czasach ogólnodostępnego internetu kradzieże tożsamości nie są niestety wyjątkowym.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNielegalne firmy bukmacherskie 2019
Następny artykułLegalni bukmacherzy w Polsce
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.