Na liście Ministerstwa Finansów figuruje kilkanaście podmiotów, które mają licencję na organizowanie legalnych zakładów bukmacherskich. Jednym z nich jest eTOTO – firma założona w 2011 roku, umożliwiająca stawianie w kilkudziesięciu punktach naziemnych i online. 

bukmacher etoto
Etoto to najlepszy w Polsce bukmacher online?

Ambasadorzy bukmachera Etoto

Pomimo tego, że bukmacher jest na polskim rynku stosunkowo długo, dopiero od niedawna stał się bardziej rozpoznawalny. Wpływ na to ma głównie akcja promocyjna, do której zaangażowano czołówkę krajowych dziennikarzy sportowych. W spotach promocyjnych firmy biorą bowiem udział: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto czy Michał Pol. Wszyscy oni występują również w cyklicznym quizie „Pod napięciem”, który ukazuje się pod szyldem eTOTO. 

Dobra oferta zakładów

Bukmacher Etoto szczyci się szeroką ofertą dostępnych zakładów. Oprócz oczywistych zdarzeń z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, typować można m.in. rozgrywki e-sportowe, dart, unihokej, badminton czy zakłady specjalne (polityczne i rozrywkowe). Dodatkowo eTOTO oferuje powyżej 20 000 zdarzeń miesięcznie, dostępnych w trybie zakładów live.

bukmacher betfan opinie i bonus
Betfan kod promocyjny na bonus bez ryzyka 50 PLN

Bonusy i promocje w Etoto

Dla użytkowników serwisu przygotowano kilka opcji promocyjnych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bonus powitalny 200% od pierwszej wpłaty do maksymalnej wysokości 100 złotych oraz 100% od kolejnej wpłaty do 900 złotych. Łącznie można zatem uzyskać do 1000 złotych środków bonusowych. Ponadto gracze bukmachera Etoto mogą liczyć na freebety za nocne granie live, typowanie polskiej ekstraklasy czy ilości bramek. Na jeszcze większą ilość promocji mogą liczyć użytkownicy VIP, nagradzani za częstą grę osobnymi udogodnieniami.

Pozostałe kwestie

  • aplikacja mobilna dostępna na iOS i Android,
  • wyniki na żywo i statystyki,
  • kontakt z obsługą klienta poprzez czat (7 dni w tygodniu, od 9:00 do 21:00) oraz e-mail (całodobowo),
  • minimalna wpłata to 1 złoty, brak minimalnej kwoty wypłaty,
  • minimalna stawka od 24 groszy na zakłady pojedyncze,
  • płatności dostępne poprzez Przelewy24, Blik, karty Visa i Mastercard.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie eToto wciąż są bukmacherem rozwijającym się, nie jest jeszcze tak znany jak STS czy Fortuna. Rozbudowane akcje marketingowe oraz bonusowe popularyzują jego usługi i stale zwiększają liczbę aktywnych użytkowników. Jest to miejsce głównie dla grających za niskie stawki, którzy nie spotkają się tu z wysokimi wymaganiami, dotyczącymi minimalnych stawek i płatności. 

Z całą pewnością Etoto to świetny bukmacher, który zdobywa w szybkim tempie nowych graczy, gdyż jego oferta, kursy, niska marża i bardzo ciekawe bonusy przyciągają nowych klientów.

Poprzedni artykułMecze na żywo u bukmacherów
Następny artykułOpinie o STS – czy to dobry bukmacher online?
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.