Jeśli chcesz zacząć obstawiać, to przede wszystkim zawsze powinieneś szukać najświeższych informacji. Dlatego też jeśli trafiłeś na ten poradnik – to masz szczęście! Dzisiaj dowiesz się, co warto jest wziąć pod uwagę, jeśli zamierzasz obstawiać zakłady w 2021 roku!

Granie na zakładach bukmacherskich – na co warto zwrócić uwagę?

Znajdź własny sposób na grę

Być może masz już swój własny sposób gry, ale warto jest mimo wszystko co jakiś czas zmienić swój styl. Warto jest wypróbować różne kombinacje, takie jak typowanie innych dyscyplin, czy też obstawianie zakładów w inny sposób, niż normalnie. Sekret wygranej w zakładach sportowych polega na znalezieniu sposobu na wygraną u bukmachera. Dobrym pomysłem jest rozegranie małej liczby typów od początku, a następnie rozpoczęcie stawiania większych zakładów i próba poszerzenia wiedzy o wcześniej nieznane ligi. Jeśli jednak początkowo wybrany system obstawiania nie spełnia Twoich oczekiwań, nie próbuj od razu zmieniać wszystkiego. Wprowadzaj zmiany stopniowo – ponieważ jeśli zaczniesz stosować wcześniej niesprawdzone strategie, Twoje szanse na wygranie zakładu zostaną znacznie zmniejszone.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Nie obstawiaj zakładów na żywo – jeśli chcesz zarobić

Nie każdy ma na to czas, aby poświęcić go oglądaniu meczu i obstawianiu zakładów sportowych na żywo podczas gry. Ponieważ w procesie obstawiania w czasie rzeczywistym może nastąpić wiele zmian, jest bardzo prawdopodobne, że przy odpowiednim doświadczeniu i analizie przedmeczowej będziesz w stanie pokonać firmę bukmacherską. Tego typu zakłady są bardzo interesujące, ponieważ możesz analizować i zmieniać technikę obstawiania podczas oglądania meczu. Warto jednak pamiętać, że jeśli nie jesteś zainteresowany tego typu zakładem, to nie warto ryzykować, ponieważ bardzo niewielu graczy wie, jak można wygrać na takich rodzajach zakładów, nie mówiąc już o tym, że ciężko jest wykonywać analizę ,,w locie”.

Nigdy się nie odgrywaj!

Niestety, ale nie wszystkie zakłady można wygrać – dlatego odgrywanie się nigdy nie ma sensu! Stawianie większej liczby zakładów na wyższe zakłady i nadzieja na nadrobienie tych wszystkich pieniędzy to błędne koło, które może wpędzić nas w kłopoty. W końcu firma bukmacherska dokładnie wie, jak wygrać zakład – a nie jest przecież na odwrót, prawda. Oczywiście niektóre sytuacje mogą gwarantować dochód, ale aby to zrobić, musisz uzbroić się w cierpliwość. Dlatego jeśli grasz spokojnie, a nie emocjonalnie, możesz zminimalizować straty i zmaksymalizować swoje zyski.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy wykorzystaj na zdobycie doświadczenia

Naturalnie wielu graczy chce wypłacić swoje promocje bukmacherskie na start, ale z drugiej strony w większości przypadków nikt nie czyta regulaminów – a tu właśnie znajduje się powód, dla którego tak niewielu jest w stanie wypłacić go ze swojego konta promocyjnego. Otóż wystarczy powiedzieć, że większość bukmacherów owszem – oferuje spore bonusy – ale z drugiej strony szansa na wygraną jest śmiesznie mała – bo bardzo często trzeba wygrać kilka zakładów pod rząd, z określonym kursem, co sprawia, że wypłacenie większości bonusów jest niemalże niemożliwe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo każdy typer musi wiedzieć o zakładach bukmacherskich?
Następny artykułZakłady bukmacherskie na boks – jak zacząć? Poradnik bukmacherski 2021
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.