Ile muszę wydać na zakłady sportowe, aby wygrać?

Analizujesz to zagadnienie już od początku września 2022 roku? Planujesz bowiem założenie konta bukmacherskiego? Zdajesz sobie sprawę, że obstawianie w podmiotach hazardowych jest legalne? To fakt. Sporo osób potem zastanawia się właśnie nad kwestiami finansowymi. Jak dużo pieniędzy wpłacać do podmiotów hazardowych? Za ile obstawiać na co dzień? W jakich sytuacjach można ewentualnie pokusić się o nieco większe stawki?

Przeznaczaj na bukmacherkę tylko tyle, ile ewentualnie możesz stracić!

To bardzo istotna zasada. Niestety, nie każdy stosuje się do niej w praktyce. A potem czasami wynikają z tego rozmaite, bardzo niekomfortowe sytuacje… Nie możesz bowiem traktować bukmacherki jako pewnej inwestycji. Jest tutaj ryzyko, że stracisz pieniądze. Oczywiście, możesz je wygrać zgodnie z przepisami. Jak widzisz, są rozmaite opcje. Warto jednak zakładać wystąpienie czarnego scenariusza. Dlatego należy dwa razy zastanowić się, zanim zdecydujesz się na wpłacenie wysokiego depozytu. Rekomenduje się, by grać maksymalnie za tyle, ile możesz stracić. Warto zatem zakładać, że… przegrasz wszystko. Oczywiście, tak się nie musi zdarzyć. Trzeba jednak przyjąć wystąpienie tego właśnie czarnego scenariusza. Zastanów się, czy strata tej kwoty będzie potem dla Ciebie odczuwalna? Jeśli czytasz regularnie blog laolagame.com to wiesz, że podmioty hazardowe umożliwiają wpłacanie rozmaitych sum. Możesz zatem dokonywać mniejszych oraz większych depozytów. Chodzi jednak o to, by przesadnie tutaj nie szarżować. Przynajmniej na samym początku.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Za ile obstawiać poszczególne kupony?

Wpłacenie depozytu to jedno. Warto generalnie ustalić sobie tutaj właściwe limity. Czyli dobrze byłoby określić, ile ewentualnie możesz wpłacić itd. w ciągu jednego miesiąca. Potem będziesz mógł zaś obstawiać swoje typy na dziś albo wskazówki ze strony ekspertów itd. Tych zaś nie brakuje. Np. na rozmaitych forach internetowych. Co ważne, te porady są nie tylko eksperckie, ale także darmowe. Generalnie warto zaś obstawiać (w pierwszej fazie) za około dwa procent z posiadanego stanu konta. Załóżmy, że zdecydowałeś się na wpłacenie 100 PLN. Wówczas Twoje kupony powinny oscylować wokół 2 PLN. Oczywiście, nie są to żadne wielkie sumy. Najważniejsze jest tutaj jednak to, że dzięki temu odpowiednio zabezpieczysz własne interesy. Musiałbyś bowiem przegrać 50 razy z kolei, by doprowadzić do bankructwa stan Twojego konta. Nawet zaś słabi typerzy nie mają aż tak fatalnych serii. Zminimalizowanie ryzyka porażki powinno być dla Ciebie tutaj kluczowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Kiedy można nieco bardziej zwiększyć stawki na kupony?

Zawodowcy oczywiście grają za dużo wyższe stawki niż 2 PLN. Trzeba podkreślić, że mają oni spore budżety na obstawianie. Poza tym nie brakuje im wiedzy i doświadczenia. W takich właśnie okolicznościach można zaś istotnie zwiększyć stawki. Jeśli dopiero startujesz, to powinieneś do tego podchodzić bardzo ostrożnie. Rozpocznij od małych stawek. Jak już wypracujesz sobie pewien staż, to można je nieco zwiększyć. Na razie zadbaj o to, by zdobywać coraz to wyższe kwalifikacje w aspekcie sportu oraz zakładów bukmacherskich.

Poprzedni artykułAktualne bonusy bukmacherskie – które firmy są w tym najlepsze?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.