Analiza czegoś takiego jak mecze w internecie nigdy nie jest łatwa. Co prawda można oglądać powtórki spotkań sportowych jedna za drugą, jednakże musisz wiedzieć, że bez odpowiedniej wiedzy jak to robić, to tylko poznasz jeden mecz na pamięć. Dlatego też dziś przygotowaliśmy dla ciebie ten poradnik, który powinien ci pomóc w przygotowaniu do zrobienia twojej pierwszej analizy sportowej!

Jak analizować spotkania piłkarskie? – Poradnik od eksperta

Jak zacząć?

Jeśli jesteś na tyle ,,świeży” że nie wiesz od czego zacząć – to pierwsza rzecz do zapamiętania jest prosta. Wystarczy, że znajdziesz sport, który będziesz chciał obstawiać, a następnie regularnie śledź dane dotyczące gry, które możesz później wykorzystać do tego, aby łatwiej ocenić potencjał danej drużyny i jej szanse na wygraną. Pamiętaj również, aby z tym sportem, który chcesz obstawiać być jak najbardziej na bieżąco. Resztę zostaw na okazyjne obstawianie, a na poważnie traktuj swój ulubiony sport.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Czasami bukmacherzy oferują nietypowe kursy na spotkania

Jeśli znajdziesz interesujące i wysokie oprocentowanie, zapoznaj się dokładnie z wybranym spotkaniem. Sprawdź tabelę, aby zobaczyć, gdzie gra drużyna. Zobacz jak gra – a przede wszystkim postaraj się zabawić w legalnego bukmachera, oraz pomyśleć, dlaczego właśnie na ten zakład oferuje on aż tak wysoki kurs. Możesz skorzystać z jednej z wielu stron z wynikami dostępnych w Internecie, takich jak flashscore. Wiele przeciętnych drużyn znacznie lepiej radzi sobie przed własną publicznością, jednakże w czasach koronawirusa – trybuny zazwyczaj są puste, więc pamiętaj, że to też może działać na morale piłkarzy – w końcu oni też są ludźmi, czyż nie?

Ufaj swojej intuicji

Czasami możesz po prostu wiedzieć, że dane spotkanie nie odbędzie się zgodnie z normalną logiką. Jeśli twój szósty zmysł podpowiada ci, że tak się stanie, ale nie znajdujesz żadnego innego podparcia dla tej tezy- i tak powinieneś zaryzykować. Od czasu do czasu nie bój się ufać swoim instynktom, uczucia i odrobina szczęścia towarzyszom nawet najlepszym graczom zakładów bukmacherskich. Zakłady sportowe to nie tylko statystyki, ale także twoja intuicja i doświadczenie typera. Dzięki swojemu doświadczeniu w obstawianiu będziesz coraz bardziej świadomy tego, jak analizować grę, aby w razie czego wiedzieć, że ten typ akurat należy odrzucić – bo po prostu będzie nietrafiony.

Motywacja też jest ważna

Każdy gracz zakładów bukmacherskich powinien zdawać sobie sprawę z tego, że psychologia podczas gry to bardzo ważna rzecz. W końcu piłkarze są także ludźmi i czasami im też się po prostu nie chce, tak jak my nie chcemy czasami chodzić do pracy lub szkoły! Ponadto piłkarze mają dużo pieniędzy – więc tak naprawdę, po co się starać? Przecież w każdej chwili mogą oni odstawić piłkę, i pójść na emeryturę – no i mogą już pierdzieć w stołek do końca swoich dni. Dlatego też pamiętaj o tym, postaraj się śledzić w miarę możliwości wywiady z danymi sportowcami, aby wyhaczyć, czy są oni kiepsko, czy też mocno zmotywowani do gry.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów przez telefon – jak to się robi?
Następny artykułPoradnik bukmacherski dla początkujących
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.