Jak typować online u bukmachera STS?

Bukmacher internetowy STS jest w tym momencie zdecydowanie najbardziej popularnym podmiotem hazardowym działającym na terenie Polski. Wskazują na to rozmaite statystyki. Chcesz tam grać? Lubisz oglądać np. spotkania piłki nożnej? Chcesz sprawdzić się w typowaniu? Okazuje się, że możesz obstawiać nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także przez sieć…

Możesz założyć konto internetowe

Sporo osób nie wie, jak dołączyć do społeczności STS. A to jest naprawdę bardzo proste. Zresztą zaraz sam przekonasz się o tym na własnej skórze. W pierwszej kolejności należy wejść na stronę internetową tego podmiotu hazardowego. Jest tam przycisk, który aktywuje rejestrację. W trakcie wykonywania tej czynności musisz oczywiście podać kilka faktów na swój temat. Są to podstawowe informacje. Takie, jak m.in. imię, nazwisko, adres, czy miejsce zamieszkania itp. Tutaj nie powinieneś się niczego obawiać. W końcu jest to standardowa procedura. Co więcej, ta firma bukmacherska dokłada wszelkich starań, aby Twoje dane były w odpowiedni sposób potem przechowywane. Nie musisz mieć zatem gdzieś z tyłu głowy, że informacje tego typu trafią potem w niepowołane ręce itp. Na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca. W czasie zakładania konta warto wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. Dzięki temu zainkasujesz potem 25 PLN w formie bonusu bez depozytu. Po założeniu konta będziesz mógł też swobodnie zrealizować pierwsze transakcje finansowe oraz zacząć obstawiać interesujące Cię wydarzenia.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Do wyboru jest także aplikacja mobilna

Osoby, które chcą grać w STS mają naprawdę sporo opcji do wyboru. Masz okazję typować np. w punktach stacjonarnych. Dodatkowo przez sieć. To jednak tutaj nie wszystko. Nieprzypadko wo zatem ta firma bukmacherska jest uważana za tak uniwersalną. Możesz bowiem grać także po skorzystaniu z aplikacji mobilnej. To bardzo przydatne narzędzie. Nie wiesz, jak pobrać aplikację mobilną STS? Najpierw musisz wejść, z poziomu przeglądarki Twojego telefonu komórkowego, na stronę o nazwie mobile.sts.pl. Tam będziesz mógł wykonać pierwszy krok. Jest to pobranie aplikacji mobilnej. To zadanie wykonasz szybko i za free. To bowiem nic nie kosztuje. O czym jeszcze nie można zapominać? Potem aplikacja mobilna musi być jeszcze zainstalowana. Wówczas będziesz mógł z niej skorzystać zawsze wtedy, kiedy najdzie Cię na to ochota.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze warto wiedzieć?

Tak, jak wspominaliśmy, w STS możesz obstawiać na szereg sposobów. Ostatnio byłeś w jednym z punktów stacjonarnych? Chciałeś przekonać się, jak wygląda obstawianie w takich lokalach naziemnych? Teraz zaś masz pytanie, jak sprawdzić kupon STS przez internet? Nie da się ukryć, że jest tutaj kilka opcji. Możesz dokonać weryfikacji w lokalu stacjonarnym. Jeśli jednak chcesz koniecznie sprawdzić kupon przez internet, to trzeba wejść na stronę główną bukmachera STS. Po prawej stronie, mniej więcej po środku, znajduje się bowiem miejsce do weryfikacji tego, co zagrałeś. Musisz tylko wpisać numer kuponu i kliknąć odpowiedni przycisk.

Poprzedni artykułPrzegląd firm bukmacherskich – Betclic
Następny artykułJaką firmę bukmacherską wybrać, kiedy zależy nam na grze stacjonarnej?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.