Typowanie zakładów bukmacherskich online może być naprawdę świetnym biznesem, jednakże każdy kto chce zarabiać na tym, musi przygotować się na to, że nie będzie w stanie zawsze wygrać. W końcu czasami też zdarzają się przegrane, czyż nie? Dlatego też, dziś przedstawimy wam sposób na to, jak zacząć bawić się z typami bukmacherskimi w internecie!

Jak zacząć z typami bukmacherskimi w internecie? – Poradnik

Od czego powinniśmy zacząć?

Wybór odpowiedniego bukmachera, to jest to, co powinniśmy rozważyć zawsze jako pierwsze, ponieważ jeśli podstawa tego co robimy będzie nielegalna, bądź nieuczciwa, to jak wiadomo ,,karma wraca” i może nas to bardzo zaboleć. I nie mówimy tylko o portfelu, przecież więzienie nie jest zbyt fajnym miejscem, prawda? No ale wracając do tematu. Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku ustawa o grach losowych uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.

sts bez depozytu
sts bez depozytu

Plan

Plan na pierwsze nasze typy, to podstawa, z racji tego że bez planu możemy nie osiągnąć nic, obstawiając na przysłowiową ,,pałę” Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu miesiące do przodu, bo wiadomo że to się nie uda, ale na start powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Trening czyni mistrza! Ale z powrotem do tematu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez legalnych bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na aktualne zakłady. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

Warto (przed rozpoczęciem typowania) jest również znać rodzaje zakładów bukmacherskich. Każdy wie, żę najpopularniejszym rodzajem zakładu jest 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni polscy bukmacherzy w 2021 roku
Następny artykułNa co powinniśmy uważać, wybierając odpowiedniego bukmachera?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.