Jaką firmę bukmacherską wybrać, kiedy zależy nam na grze stacjonarnej?

Czujesz się nieco bezsilny? Wszak szukasz odpowiedniego podmiotu bukmacherskiego i cały czas… nic? Przede wszystkim interesuje Cię obstawianie stacjonarne? Nie chcesz bowiem np. zakładać internetowego konta? W których stacjonarnych firmach bukmacherskich obstawia się najlepiej? Jakie podmioty hazardowe w ogóle oferują takie możliwości?

STS ma najwięcej lokali w całej Polsce

Osoby, które mają zamiar obstawiać stacjonarnie, powinny zainteresować się przede wszystkim tym, co oferuje firma bukmacherska STS. Ten podmiot hazardowy z powodzeniem działa na rynku zakładów wzajemnych już od 1997 roku. W tym momencie STS jest najbardziej rozpoznawalnym bukmacherem w Polsce. Pewnie dlatego, że to sponsor piłkarskiej kadry narodowej mężczyzn. A spotkania w wykonaniu Roberta Lewandowskiego i spółki przyciągają miliony ludzi przed odbiorniki telewizyjne. Gdzie można obstawiać? Pomocna w tym będzie na pewno pełna lista punktów stacjonarnych STS. Okazuje się, że możesz grać w rozmaitych miastach oraz miasteczkach na terenie naszego kraju. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy lokal naziemny, a następnie się tam udaj. Warto zaznaczyć, że punkty stacjonarne STS są bardzo dobrze wyposażone. W większości możesz nie tylko obstawiać, ale także np. oglądać rozmaite transmisje sportowe. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na STS? Ta firma bukmacherska zapewnia bardzo dobre kursy oraz szeroką ofertę.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna także oferuje uniwersalne rozwiązania

Obecnie obstawianie w punktach stacjonarnych wychodzi z mody. Ludzie preferują bowiem granie przez sieć, które jest prostsze i wygodniejsze. Poza tym można dzięki temu zaoszczędzić pieniądze. Jeśli jednak wolisz grać w punktach stacjonarnych, to warto zainteresować się ofertą podmiotu hazardowego Fortuna. Ta firma bukmacherska także jest bardzo doświadczona. Co ważne, Fortuna oferuje swoje usługi już od 1996 roku. Tak samo, jak STS, działa legalnie. Ma bowiem licencję na oferowanie usług w lokalach naziemnych. Warto zaś wiedzieć, że przedstawiciele Ministerstwa Finansów wydają osobne dokumenty na prowadzenie działalności stacjonarnej oraz online. Kiedy można obstawiać najlepsze płatne typy bukmacherskie w punktach stacjonarnych Fortuna? Nie wspominamy o tej kwestii przypadkowo. W sieci możesz grać non stop. A lokale naziemne mają swoje godziny otwarcia oraz zamknięcia. Warto je sprawdzić. Możesz to zrobić np. na stronie internetowej https://www.efortuna.pl/pobocky.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Możesz obstawiać stacjonarnie także w LV BET

W wielu miastach oraz miasteczkach znajdują się punkty stacjonarne LV BET. Czy warto tam obstawiać? Tak. I to z wielu względów. Przede wszystkim ta firma hazardowa działa w 100% legalnie. Poza tym możesz liczyć na bogatą ofertę zakładów oraz wysokie kursy. LV BET słynie z tych zagadnień. Nie ma przeszkód, aby obstawiać np. zakłady na futbol, skoki narciarskie, czy sporty, które na co dzień cieszą się relatywnie małym zainteresowaniem. Co ważne, we wszystkich wymienionych punktach stacjonarnych możesz grać wydarzenia prematch oraz live.

Poprzedni artykułJak typować online u bukmachera STS?
Następny artykułAktualne bonusy bukmacherskie – które firmy są w tym najlepsze?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.