Konto tymczasowe STS to idealna oferta dla tych którzy nie do końca są zdecydowani na to, czy chcą akurat obstawiać zakłady bukmacherskie. Jak więc wygląda obstawianie przez konto tymczasowe u STS?

Konto tymczasowe STS – czy warto z niego skorzystać?

Konto tymczasowe STS – rejestracja

Aby zarejestrować nasze konto bez weryfikacji danych, musimy :

Po pierwsze : Klikamy przycisk „Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto tymczasowe STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Musimy również zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę.

Po drugie : Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym. Jednakże po przejściu tej uproszczonej rejestracji konta, czekają na nas ograniczenia.

Ograniczenia konta tymczasowego

Zaraz po rejestracji konta tymczasowego STS możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Jedną z zalet można na pewno zaliczyć brak konieczności podawania od razu numeru konta. Trzeba przyznać, że ten warunek często przekreśla możliwość szybkiej rejestracji, ponieważ w danym momencie nie jesteśmy w stanie sprawdzić długiego ciągu cyfr połączonego z naszym rachunkiem w banku.

Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam obstawianie u STS, bardzo łatwo możemy takie konto po prostu wyłączyć.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czy bonusy i promocje też nas dotyczą przy koncie tymczasowym?

Oczywiście że nie, z racji tego iż te bonusy są dostępne jedynie dla osób, które posiadają pełnoprawne konto u STS. To znaczy, że musicie przejść pełną weryfikację danych. Wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce, w obliczu rosnącej konkurencji na tym niełatwym rynku muszą jak najwięcej inwestować w bonusy oraz promocje dedykowane nowo zarejestrowanym użytkownikom. Jak wiadomo promocje i darmowe bonusy przyciągają nowych graczy do zakładów sportowych.

W STS można dostać za darmo aż 29 zł bez depozytu do wykorzystania na obstawianie zakładów. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl trzeba wpisać kod rejestracyjny “BETONLINE“. Gdy to uczynimy, po aktywowaniu konta środki w sposób automatyczny znajdą się na naszym koncie bukmacherskim. Naturalnie stanie się to dopiero po zweryfikowaniu naszego konta bukmacherskiego. STS proponuje swoim graczom jeden z najlepszych bonusów bez depozytu na całym polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Bonusem trzeba obrócić trzykrotnie po kursie wynoszącym 1,91.

Czy tylko STS może nam zaoferować konto tymczasowe?

Otóż nie, do tego grona dołączył niedawno bukmacher Betclic, którego konto tymczasowe ważne jest przez okres 90 dni od rejestracji. Do tego czasu należy przekazać swoje dane oraz niezbędne dokumenty do ukończenia założenia pełnoprawnego konta. Bez weryfikacji naszych danych możemy przelać do bukmachera maksymalnie 5000 złotych, a do tego nie może przed weryfikacją dokonać jakiejkolwiek wypłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta zakładów Betclic w Polsce
Następny artykułGra w bakarat – poradnik
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.