Wybór odpowiedniego dla nas bukmachera nie powinien być trywialną sprawą, z racji tego że od tego zależy też, jak nasza kariera typerska się dalej powiedzie. Dlatego też, czym powinniśmy się kierować, kiedy wybieramy legalnego bukmachera?

Na co powinniśmy uważać, wybierając odpowiedniego bukmachera?

Wybór jednego bukmachera na pewno nie będzie łatwe

Jeśli wybierzecie kiepskiego bukmachera, to już na starcie sporo spraw sobie skomplikujecie. Przede wszystkim firma bukmacherska powinna być legalna. Chodzi tu o to, że trzeba wybierać firmy, które mają licencję i zostały zaakceptowane przez odpowiednie organy państwowe. Na internecie bez żadnego problemu można znaleźć listę bukmacherów, które spełniają w tym temacie określone warunki. W dobrym bukmacherze można legalnie zarabiać pieniądze i potem je wydawać na co tylko będziecie mieli ochotę. Decydując się na firmy internetowe należy zwracać uwagę również na opinie na temat konkretnego podmiotu. Właśnie dlatego warto wchodzić na rozmaite rankingi. Bez wątpienia należy zdecydować się na bukmacherów internetowych, którzy gwarantują dobrą ofertę internetową. Dla wielu zawodników najważniejsza jest zaś wysokość bonusu powitalnego. Są to wszystko istotne sprawy. Po wyborze bukmachera oraz przebrnięciu procesu rejestracji, który jest w sumie bardzo prosty, można praktycznie przystąpić do gry. Trzeba bowiem jeszcze zrealizować pierwszy depozyt. Dzięki temu będziecie mogli otrzymać atrakcyjny bonus powitalny.

sts bez depozytu
sts bez depozytu

Wybór bukmachera – za pomocą bonusów

Powinniśmy przede wszystkim sprawdzić, według jakich kursów dany bukmacher oferuje swoje zakłady, czy na pewno posiada odpowiednią licencję ministerstwa finansów, nie mówiąc już o samej ofercie, czy dysponuje w niej dyscyplinę sportową (bądź e-sportową) którą mamy ochotę obstawiać.

Czy typowanie przez internet jest trudne?

Na szczęście nie. Legalne firmy bukmacherskie zadbały o to, aby wszystko odbywało się jak najbardziej intuicyjnie. Osoby młode bardzo szybko radzą sobie z wykonaniem tego zadania. Nawet gracze tak zwanej starszej daty też nie mają z tym żadnego problemu. Bez żadnego kłopotu można wybrać różne dyscypliny, rozwinąć listę ze wszystkimi zakładami na konkretne wydarzenia sportowe itp. Macie już starannie wybrane typy? Trzeba je teraz dodać do kuponu. Potem należy określić stawkę i zatwierdzić zagrane przez Was spotkania. Dużo osób zastanawia się, jak to jest w przypadku odbioru wygranej. Biorąc pod uwagę punkty stacjonarne, trzeba było iść z kuponem do osoby zajmującej się przyjmowaniem zakładów oraz wypłacaniem gotówki. Tutaj natomiast wszystko odbywa się w sposób automatyczny.

Jak można wpłacać oraz wypłacać gotówkę u najlepszych bukmacherów?

Porządna firma bukmacherska gwarantuje generalnie różne opcje dotyczące realizowania transakcji finansowych. Można zdecydować się na przelewy bankowe lub chociażby karty płatnicze – wszystko zależy od danego bukmachera. Jak wypłacić kasę? Wystarczy tylko wybrać konkretny wariant i określić, jaka suma pieniędzy ma być wypłacona. Jak zaś długo trzeba czekać na gotówkę – na przykład na koncie bankowym? Zazwyczaj jest to maksymalnie kilka dni roboczych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć z typami bukmacherskimi w internecie? – Poradnik
Następny artykułJakie są najlepsze sposoby na to, aby wygrywać na typach online?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.