Obstawianie zakładów na piłkę nożną, to wbrew temu co nam się wydaje – nie jest ciężkim orzechem do zgryzienia. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak do tego podejdziemy, dlatego też prezentujemy wam ten poradnik, jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera!

Na co uważać przy obstawianiu piłki nożnej?

Nie denerwuj się!

Opanowanie to cecha, która jest nieoceniona przy typowaniu zakładów sportowych. Niektórzy ludzie z natury – nie przejmują się niczym i po prostu na chłodno podchodzą do każdej sytuacji oraz problemów jakie tylko się pojawią w ich życiu. Jeśli chcemy obstawiać zakłady sportowe – to najlepiej jest właśnie posiadać tą cechę – albo przynajmniej ją w sobie wyćwiczyć, abyśmy zawsze byli przygotowani do postawienia odpowiedniego typu.

sts bez depozytu
sts bez depozytu

Aby obstawiać zakłady na piłkę nożną – musisz znać zasady gry.

Tylko wtedy jesteśmy w stanie wygrywać z bukmacherem na odpowiednie sumy pieniędzy dlatego też, jeśli chcemy zacząć obstawiać mecze piłki nożnej, to najlepiej zacząć od najpopularniejszych rodzajów zakładów bukmacherskich. Jeśli już o popularności mowa – to najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich prezentują się następująco :

– zakład 1×2 – czyli tak zwany zakład trzydrogowy. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też obstawianie zakładu trzydrogowego nie powinno nam sprawić wyjątkowych trudności.

– Zakład do końca meczu – bardziej ryzykowny rodzaj zakładu – jak sama nazwa mówi – obstawiamy wynik końcowy spotkania, polecamy ten zakład bardziej doświadczonym typerom.

– Ilość kartek w meczu – kolejna ciekawa opcja zakładów sportowych.

Istnieją bowiem spotkania, w których po pierwszym gwizdku jest wiadomo, że na murawie będzie ostra walka (Zidane Zidane – mistrz główki, Suarez – piłkarz wampir). W analizie meczu nie można pominąć sędziego, który będzie miał wpływ na wynik tego zakładu, jak w mało którym przypadku. Możemy wyróżnić kilka rodzajów sędziów – ale my podamy wam na razie tylko dwa. Są to tak zwani ,,nauczyciele”, którzy starają się na boisku edukować, pouczać piłkarzy, a dopiero w ostateczności karać graczy kartkami oraz tacy ,,kosy” – oni od początku temperują zapędy zawodników i karzą ich kartkami.

– Zakłady specjalne – Oprócz wyżej wymienionych – alternatywą do obstawiania sportu są również zakłady specjalne. Nie pojawiają się one zbyt często, ale są one o tyle ciekawe, że jeśli mamy na jakiś czas dosyć sportu – to możemy je obstawiać, z racji tego że często dotyczą one popularnych wydarzeń społecznych, dajmy tu na przykład politykę. Obstawianie piłki nożnej nie musi być trudne. Musimy jednakże posiadać odpowiednią wiedzę na temat piłki nożnej, znać zasady gry i dodatkowo jeszcze trzymać swoją głowę na karku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego nałogowe granie w gry online jest szkodliwe?
Następny artykułCenne rady dla tych, którzy lubią obstawiać e-sporty
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.