Poker w polsce ostatnimi czasy staje się naprawdę popularną rozgrywką. W końcu każdy, kto gra w pokera marzy sobie czasem o tym, aby móc po prostu zasiąść do stolika oraz po prostu ograć wszystkich z wygranej w łatwy sposób. Jednakże to pozostanie jedynie fantazją, o ile nie będziemy przestrzegać pewnych zasad, o których dowiecie się już za chwilę z naszego nowego poradnika!

O co powinniśmy zadbać jeśli chcemy wygrywać w pokerze?

Cierpliwość – wybitni gracze mają jej sporo

Każdy, kto chce wygrywać często w pokera powinien posiadać ogromne ilości cierpliwości. Wytrwałość to spora część życia pokerowego, ponieważ aby zostać wybitnym pokerzystą, nie można nie grać wielu godzin w pokera – doskonaląc swoje umiejętności, w końcu nie zostaje się jednym z najlepszych, kiedy nie poświęca się grze swojego cennego czasu. Naturalnie poker to nie tylko zwycięstwa, dlatego też przegrywanie może być dobre w pewien sposób, w końcu zmusza to nas do rozwoju, nauki, szukania i eliminowania słabości. Porażki to najtrudniejsza rzecz do przyjęcia w pokerze, jednakże jeśli chcecie zostać wybitnymi pokerzystami, zasiadać w najlepszych stacjonarnych placówkach które oferują grę w pokera oraz wygrywać najwięcej – to jeszcze długa i kręta droga przed wami.

Nawet ci najlepsi wciąż się uczą jak się gra w pokera

Ci gracze, którzy myślą, że wiedzą już wszystko o pokerze bez depozytu, zazwyczaj po jakimś czasie zorientują się że coraz częściej przegrywają. Najlepsi pokerzyści zawsze się rozwijają, przez co osiągają jeszcze lepsze wyniki w swojej grze. Najlepszych wyróżnia właśnie świadomość potrzeby ciągłego rozwoju, która zawsze pcha ich do przodu. Każdy wybitny gracz pokera w pewnym momencie może doświadczyć ,,sodówki” czyli uważania się za kogoś w rodzaju Boga, twierdzenia że zawsze jest się w stanie wygrać, osiągnąć wszystko co tylko chce ot tak. Nie da się ukryć, że jest to jedna z najczęstszych przyczyn stoczenia się takich świetnych graczy na dno. Wybitny gracz zawsze powinien pamiętać o tym, iż że wygrana to rezultat dziesięciu albo więcej przegranych i wyciągnięcia z nich lekcji, naturalnie powinien się z niej cieszyć, ale również pamiętać, iż gra w pokera to nie same wygrane.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

 Traktuj poker jako zabawę

Czasy utrzymywania się wyłącznie z gry w pokera dawno już minęły. Większość najlepszych graczy wie, że tutaj liczy się najbardziej zabawa, podczas gdy tylko osoby, które dosłownie żyją pokerem są w stanie się utrzymać grając w pokera ,,zawodowo”. Niektórzy w Polsce robią to dzięki usłudze Betgames STS – która sama w sobie może nie jest grą w pokera – ale jest to obstawianie zakładów bukmacherskich. Więc jeśli jesteś wybitnym, Polskim pokerzystom, zawsze możesz spróbować swoich sił w tego rodzaju grze!

Czym jest Betgames STS?

To nic innego jak legalna forma gry w pokera online. Naturalnie z powodów legalności nie wygląda to jak typowa gra w pokera, jednakże i tak przypomina grę w pokera na tyle, że każdy kto nie chce tracić czasu na to, aby iść do stacjonarnej placówki bez problemu i w pełni legalnie zagrać w Betgames STS – w końcu tutaj rozgrywka trwa tylko po kilka minut, więc nie ma mowy o marnowaniu naszego czasu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames – nowa oferta bukmachera STS
Następny artykułCo zrobić, kiedy czujemy już, że nie chcemy obstawiać zakładów?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.