Obstawianie zakładów przez telefon jest bardzo wygodne, oraz szybkie, jednakże większość osób i tak dopiero po kilku typach przekonuje się do ciągłego obstawiania swoich zakładów przez telefon. Dlaczego więc dopiero ostatnio obstawianie zakładów bukmacherskich przez smartfona zyskuje na popularności?

Obstawianie zakładów przez telefon – jak to się robi?

Nie do końca wygodny proces instalacji

Nie da się tego nie zauważyć, ponieważ aby ściągnąć aplikację od danego bukmachera musimy zazwyczaj zrobić to z jego strony a potem na dodatek jeszcze zrzucić aplikację z naszego komputera na telefon. Nie za wygodnie, prawda? Niestety póki co nie ma innej opcji na zainstalowanie takiej aplikacji od bukmachera, ponieważ sklep play i samo z resztą google zablokowało z miejsca wszystkie aplikacje, które pozwalają na gry losowe na prawdziwe pieniądze. Większość osób nie ma ochoty na zabawę w dość żmudną jak na dzisiejsze standardy instalację, nie mówiąc już o tym, że aby je zainstalować, wyłączyć pewne filtry bezpieczeństwa w Twoim smartfonie, przez co niektóre osoby nie mają ochoty na zainstalowanie takowej aplikacji. Przejdźmy jednak do bardziej ciekawych kwestii.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Czy obstawianie przez telefon jest wygodne?

Oczywiście że tak – bardzo łatwo obstawimy wybrane przez nas mecze, na dodatek nie będziemy musieli się martwić o to, że przegapimy jakikolwiek postawiony przez nas kupon, dzięki powiadomieniom push. Na dodatek (o ile mamy łączność internetową w naszym telefonie) możemy oglądać mecze na żywo online, dzięki bukmacherom takim jak STS. Niestety, wszystko ma również i swoje minusy. Jednym z nich jest naturalnie to, że oglądanie meczu na małym ekranie telefonu jest po prostu niezbyt wygodne, nie mówiąc już o tym, że jeśli obstawiamy dużo kuponów, to możemy się w tym wszystkim pogubić. Wystarczy powiedzieć, że aplikacja bukmacherska dla początkującego typera jest bardzo wygodna, jednakże dla bardziej doświadczonych graczy powinna stanowić jedynie dodatek lub też przypomnienie w wypadku kiedy jakimś cudem zapomni się o swoim typie bukmacherskim.

Czy na obstawianie przez telefon również możemy dostać bonusy?

Oczywiście że tak – co ciekawe, możemy się nawet zarejestrować przy użyciu aplikacji bukmacherskiej, co sporo ułatwia w przypadku procesu otrzymywania danego bonusu na start. Naturalnie powinieneś pamiętać również o tym, że te bonusy zazwyczaj nie różnią się wiele od tego, co możesz otrzymać od bukmachera rejestrując się normalnie, a czasami nawet obrót bonusem może być nieco gorszy jeśli chodzi o aplikacje bukmacherskie. Czym w ogóle jest obrót bonusem? Otóż chodzi tu mniej więcej o to, że aby otrzymać dany bonus od bukmachera, musisz coś z tym bonusem w ogóle zrobić. Czyli na przykład go wykorzystać, aby otrzymać kwotę przewidzianą w tym bonusie. Zazwyczaj to jest po prostu kilkukrotne wykorzystanie sumy z danego bonusu, chociaż czasem też zdarzają się nieco inne haczyki, dlatego też uważaj jakie bonusy wybierasz – i zawsze czytaj regulamin danego bonusu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są najlepsze sposoby na to, aby wygrywać na typach online?
Następny artykułJak analizować spotkania piłkarskie? – Poradnik od eksperta
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.