Legalny bukmacher Betclic z powodu nowelizacji ustawy hazardowej musiał na jakiś czas opuścić nasz kraj, przez co wielu graczy zapomniało o tym bukmacherze na jakiś czas. Jednakże dzisiaj Betclic wrócił już na ,,salony” przez co możemy przedstawić wam dziś jego ofertę!

zakłady bukmacherskie betclic polska

BetClic – powrót na Polskie ,,salony”

W dniu 26 września 2018 roku Polskie Ministerstwo Finansów wydało licencję o numerze PS4.6831.11.2017. Stoi za nią firma o nazwie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, którego przedstawicielem w Polsce jest spółka Pejot 1 Sp. z o.o z Wrocławia. BetClic, między innymi, w Portugalii działa za sprawą Pejot 1. BEM to natomiast główna marka stojąca za Betclic.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, bukmacher BetClic z powodu wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku zmuszony był czasowo zrezygnować z działalności na terytorium naszego kraju. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że zagranicznym bukmacherom Polskie prawo dało popalić – niektórzy odczuli zmiany bardziej, a inni mniej. Nic dziwnego, że coraz więcej podmiotów stara się działać w Polsce poza szarą strefą.

Darmowy bonus betfan online 2020
Darmowy bonus w Betfan – 3000 PLN na start

BetClic – oferta zakładów

Nie da się ukryć, że w wielu kwestiach BetClic przewyższa swoją Polską konkurencję. Dla swoich graczy ten bukmacher organizuje liczne konkursy czy cashbacki, które można odebrać w przypadku nietrafionych kuponów. Szczególnie dobrze oferta tej firmy wygląda w dniach, gdy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów czy innych znanych turniejów piłkarskich ale nie tylko.

Widać to w Polsce chociażby w przypadku premii na start. Betclic bonus powitalny to rzadko u nas spotykany cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Jeżeli zaliczysz przegraną, BetClic odda ci 100% zainwestowanych pieniędzy aż do 500 złotych! Betclic znany jest także z oferty na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny. To kolejny pozytywny aspekt tego bukmachera – łatwo się można o tym przekonać na własnej skórze.

BetClic – najczęściej zadawane pytania

– Czy Betclic jest legalny w Polsce?

– Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

– Czy ten bukmacher oferuje swoim typerom bonus powitalny?

– Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

– Jaki kod promocyjny jest aktualny u tego bukmachera?

– Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Czy bukmacher Betclic posiada aplikację mobilną?

– Tak, mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

– Czy u Betclic możemy oglądać mecze za darmo?

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWeryfikacja konta u bukmachera. O co chodzi?
Następny artykułKonto tymczasowe STS – czy warto z niego skorzystać?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.