STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Na rynku znajduje się już od bardzo dawna, a przez ten czas zdążył zdobyć wielu wiernych fanów. Jakie są opinie o bukmacherze STS? Oczywiście przeważają te pozytywne, które mówią o tym, że jest to jeden z najlepszych polskich bukmacherów, a niektóre oferowane przez niego kursy są naprawdę atrakcyjne. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym elementom oferty bukmachera STS

sts bukmacher online
Legalne zakłady bukmacherskie online – STS oferta, bonusy, kod promocyjny

Opinie o ofercie bukmachera STS

Jeśli chodzi o ofertę, to STS gwarantuje nam możliwość obstawiania większości popularnych spotkań, a także wielu meczy z niższych, mniej znanych lig. Dodatkowo, możemy obstawiać również inne sporty, a także całą gamę wydarzeń dodatkowych, takich jak np. wydarzenia polityczne i kulturalne.

„Oferta zakładów w STS jest na bardzo wysokim poziomie, w porównaniu do innych Polskich legalnych bukmacherów to jest to absolutna czołówka. Gram zwykle sporty wirtualne i e-sport, więc dla mnie bukmacher STS jest najlepszy do obstawiania tych sportów.” – typer z itypy.pl

Najważniejsze mecze znajdują się w zakładkach Hit Dnia i Superoferta. Co najlepsze, spotkania które znajdziemy w tym zakładkach posiadają podniesione kursy, które wyróżniają się mocno na tle konkurencji.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Opinie o ofercie bonusowej STS

Bukmacher STS posiada bardzo atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. Każdy nowy typer, który zarejestruje się na stronie otrzyma bonus powitalny w wysokości 100% wartości pierwszej wpłaty. Można w ten sposób osiągnąć nawet dodatkowe 1000 zł na obstawianie zakładów u bukmachera.

To jednak nie wszystko. Nowym graczom, bukmacher oferuje również freebet o wartości 27 złotych, jedyne co trzeba zrobić to przy rejestracji wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Co najciekawsze, żeby otrzymać ten bonus, nie trzeba nawet wpłacać pieniędzy na konto bukmachera. Otrzymuje go każdy gracz, po pozytywnej weryfikacji konta.

Kod promocyjny STS: BETONLINE

Bonusy dla wiernych graczy także są bardzo atrakcyjne. W każdym tygodniu podliczane są stawki z kuponów graczy i tysiąc najbardziej aktywnych typerów dostaje bonus pieniężny, w wysokości nawet 3000 złotych. Istnieją także inne bonusy dostępne dla każdego gracza, tak jak np. dodatkowy bonus, jeśli będziemy stawiać kupony o stawce przynajmniej 25 złotych dziennie oraz zwroty za nietrafione kupony w sportach wirtualnych. 

Bonusy są bardzo dobrze oceniane przez społeczność grających. Większość opinii pochodzi z 2018 roku, a w 2019 kwoty pieniężne bonusów dodatkowo wzrosły, więc teraz z pewnością każdy gracz jeszcze lepiej zaopiniuje ofertę  bonusową bukmachera.

Kursy bukmachera STS

Kursy bukmachera STS mogą niestety zawieść. Co prawda kursy na faworytów są porównywalne do tego, co oferują nam inni legalni polscy bukmacherzy, ale drużyny słabsze i mniej popularne typy zakładów będą posiadały raczej mniejsze kursy niż u konkurencji. Wiele osób uważa, że kursy to najsłabszy element oferty bukmachera STS.

„Bukmacher STS ciągle trzyma formę, widać że bardzo im zależy być na pierwszym miejscu wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Ciągle się rozwijają i to widać po ofercie jaką posiada ten Polski bukmacher online.” – typer z forum betonline.net.pl

Wiele graczy bardzo chwali sobie obsługę klienta bukmachera STS. Co prawda, na kontakt z pracownikami bukmachera bardzo często trzeba chwilę poczekać, ale za to ich odpowiedzi po zadaniu pytania są naprawdę szybkie i logiczne. Równie pozytywnie klienci wypowiadają się o metodach płatności dostępnych u bukmachera STS. Dostaniemy tu wszystko co najbardziej popularne i funkcjonalne, w tym dostęp do portfela internetowego Skrill, który jest jedną z ulubionych metod płatności, wśród graczy bukmacherskich. 

Dostaniemy tu wszystko co najbardziej popularne i funkcjonalne, w tym dostęp do portfela internetowego Skrill, który jest jedną z ulubionych metod płatności, wśród graczy bukmacherskich. 

Poprzedni artykułEtoto czołowy bukmacher online
Następny artykułKtóry bukmacher ma najwyższe kursy
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.