Granie na zakładach bukmacherskich może być świetną zabawą – oczywiście o ile wszystko jest robione z umiarem, oraz rozwagą. Jak więc zacząć grać na zakładach bukmacherskich? O tym – I więcej już za chwilę!

Poradnik bukmacherski dla początkujących

Zacznij od przejrzenia rankingów bukmacherów

Zanim zaczniesz obstawiać – musisz najpierw wybrać, u kogo chcesz typować zakłady bukmacherskie. Dlatego też przed tym, jak postawisz swój pierwszy zakład, musisz pomyśleć o znalezieniu odpowiedniego, legalnego bukmachera dla siebie. W ten sposób zapewnisz sobie odpowiednie bonusy na start, a na dodatek będziesz otrzymywał najlepszą ofertę na swoje zakłady na całym rynku bukmacherskim.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Patrz na kursy!

Niskie kursy to niskie wygrane. Oczywiście takie coś nie jest tak przyjemne, jak wygranie kilkunastu tysięcy złotych – ale musimy pamiętać, że wszystko osiąga się powoli. Jednak niskie kursy mogą nas nauczyć, jak zarządzać kapitałem i jak po prostu wygrywać pieniądze u bukmacherów. Dlatego warto na początku postawić niskie stawki i systematycznie inwestować coraz więcej środków. Tylko pojedyncze zakłady są również najbezpieczniejszą formą obstawiania. Obstawiając tego rodzaju zakłady online, możemy być bardziej pewni, że wygramy, więc możesz zainwestować w to więcej pieniędzy. Zakłady bukmacherskie pod każdym względem należy dokładnie przeanalizować pod każdym względem, aby zminimalizować ryzyko przegranej, ale musimy wziąć pod uwagę, że porażka może się zdarzyć w dowolnym momencie, ponieważ wypadki zdarzają się wszędzie.

Pamiętaj, że uzależnienie może dopaść i ciebie!

Chociaż ryzyko uzależnienie się od zakładów sportowych jest stosunkowo niewielkie, temat oddawania się tego typu rozrywce jest nadal ważny. Jednak wiele osób nie wie, jak zidentyfikować uzależnienie od gier loteryjnych, ponieważ w tym przypadku objawy nie są tak oczywiste, jak w przypadku innych nałogów. Jednak pewne cechy osobowości mogą prowadzić do uzależnienia. Pasja do zakładów, objawia się zwykle u ludzi impulsywnych, szukających mocnych wrażeń i odczuwających z różnych powodów chęć rozładowania stresu. Zwykle wiąże się to z niedojrzałością emocjonalną, niską samooceną lub wyobcowaniem z otaczającego ich środowiska. Potencjalni uczestnicy mają również duże problemy z wyrażaniem swoich uczuć i potrzeb. Aby się przed tym chronić, najprościej jest ustawić blokadę, jeśli suma wydatków w danym miesiącu przekroczy określony poziom, nie będziesz mógł grać dalej u bukmachera. To bardzo wygodne i skuteczne rozwiązanie. Gracz nie musi martwić się o utratę dużej ilości pieniędzy, ponieważ w odpowiednim czasie otrzyma informację, że przekroczył swój budżet na dany miesiąc. Dobrym rozwiązaniem jest ustalenie punktu wyjścia lub sytuacji, w której przyznajemy się, że straciliśmy pieniądze i nie chcemy ich odzyskać. Oczywiście będzie to bardzo bolesne doświadczenie, ale ta metoda uratowała wiele majątków przed całkowitym upadkiem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak analizować spotkania piłkarskie? – Poradnik od eksperta
Następny artykułBłędy na zakładach bukmacherskich – na co warto jest zwracać uwagę?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.