Granie na zakładach bukmacherskich dla doświadczonych graczy jest bardzo proste, natomiast aby dość do takiego poziomu należy przejść drogę która nie jest już taka prosta. Dla nowych graczy zakładów bukmacherskich obstawianie może wydawać się proste, lecz wcale takie nie jest, chyba że dla Ciebie obstawianie polega tylko na obstawieniu kuponów, to większych sukcesów w tym momencie nikomu nie wróżymy. Ale jeśli chcesz wziąć na poważnie grę u bukmachera to zapraszamy do artykułu.

Poradnik dla nowicjuszy

Nie graj na wielu zakładach

Ludzie którzy grali na zakładach bukmacherskich stawiając wiele zakładów naraz, jedynie je przegrali, a przy okazji potracili swój majątek. Takie rozwiązanie nie jest dobre, w tym przypadku najlepszym sposobem jest postawienie jednego pewnego zakładu, bądź kilku, ale z wiedzą na temat danych gier. W dodatku taki zabieg zmniejszy ryzyko uzależnienia się od zakładów bukmacherskich. W przypadku chęci zdobycia dodatkowej wiedzy na temat mechaniki zakładów bukmacherskich dobrym pomysłem jest typowanie zakładów bukmacherskich bez pieniędzy, wraz z tym typem sporządzić wcześniej dokładną analizę bukmacherską, przeanalizowanie tego zakładu krok po kroku i z takim przygotowaniem i nabyciem wiedzy można przystąpić do obstawiania.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Na starcie planuj swoje typy

Oczywiście nie mówimy w tym momencie o naszym pierwszym typie, ponieważ gdy go obstawiamy to jeszcze nie wiemy jak go zaplanować. Natomiast zaczynając grę u bukmachera powinieneś mieć już z tyłu głowy, że każde zakłady będziesz musiał planować. Naturalnie, że nie wszyscy go wykonują przed swoim zakładem, ale jeśli chcesz wygrywać częściej niż przegrywać to musisz zacząć go robić. Dobry gracz zakładów bukmacherskich potrafi analizować i obliczać możliwości danego zakładu to go charakteryzuje, że jest dobrym graczem. W sieci możemy znaleźć masę stron poświęcony tej tematyce analizowania bukmacherskiego, na różnych forach bukmacherskich także gracze dzielą się swoimi informacjami. Oczywiście nikt nie mówił, że będzie łatwo i że taka analiza bukmacherska zajmować będzie mało czasu, wręcz na odwrót analiza bukmacherska zajmuje nieco więcej czas, a jak jesteś nowym to zajmie Ci bardzo dużo czasu na to aby się nauczyć ją przygotowywać, ale gdy ją już opanujesz to masz pewność, że efekty będą ogromne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tylko legalne firmy

Granie z legalnego źródła jest bardzo ważne pod względem samego siebie, ponieważ grając u nielegalnego bukmachera narażasz siebie na nieprzyjemne kary finansowe ze strony fiskusa, gdyż taka gra powoduje okradanie skarbu państwa. W dodatku taki bukmacher w łatwy sposób może Cię oszukać i nie wypłacić ci pieniędzy za wygrane zakłady, a ostatecznie nielegalny bukmacher może sprzedać twoje dane do osób trzecich. W 100% nie opłacalny sposób na granie u bukmachera pomijając podatki. U legalnych bukmacherów jeśli chcesz omijać podatki możesz skorzystać z ciekawych bonusów bukmacherskich które z pewnością pokryją dodatkowy podatek który musimy opłacić, a tym bardziej legalni bukmacherzy mają bonusy w postaci gry bez podatku, który działa na zasadzie, że to bukmacher na danym zakładzie opłaci w pełni podatek, a ty możesz się cieszyć z pełnej wygranej. Więc, czy warto ryzykować?

Poprzedni artykułCo trzeba wziąć pod uwagę na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułSystemy bukmacherskie – ABC typera
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.