Zakładanie się z bukmacherem (na pieniądze) to nie jest łatwa rzecz. Tu nie mamy do czynienia z kolegą z klasy/pracy/uczelni – gdzie oboje wiemy prawie nic, a zakładamy się ,,o przekonanie” bądź o piwo – o nie, tu chodzi o coś więcej. A jak nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze. Tutaj nie jest inaczej, jednakże poprzeczka jest o kilometry wyżej, niż w przypadku naszych znajomych. Dlatego też, abyście skuteczniej obstawiali zakłady bukmacherskie, mamy dla was poradnik!

Poradnik dla nowych typerów zakładów bukmacherskich – każdy przecież gdzieś musiał zacząć

Podatek od marzeń – czyli wielkie wygrane oczami nowicjuszy.

Dorośli raczej wiedzą, czym jest ,,podatek od marzeń” – A jeśli nie wiedzą, to już tłumaczymy. Polega on na tym, że nikt tak naprawdę nie da nam milionów dolarów (bądź złotówek, jak kto woli) za na przykład obstawienie zakładu za 5 zł (prawdopodobieństwo żeby to się stało jest tak niskie jak to, że w ziemię uderzy meteoryt  – ale jest możliwe, wystarczy spojrzeć na zakłady akumulowane).

Firmy bukmacherskie bazują na tej zasadzie, że przyjmują pieniądze, po to aby ich już nam nie oddać. Więc aby być lepszym od bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Nie oszukujmy się, ale to jest tak jak z zatrudnieniem hakerów do tego, aby testowali zabezpieczenia banków, zamiast po prostu włamywali się do nich i kradli olbrzymie sumy pieniędzy. Tak samo jest z bukmacherką. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych, wybitnych graczy za spore sumy, właśnie dlatego żeby oni nie wygrywali ogromnych pieniędzy, przez co firma byłaby narażona na ogromne straty, więc po prostu bardziej opłaca im się zatrudnić kogoś za duże pieniądze, niż stracić jeszcze większe, nic przez to nie zyskując. Oczywiście nie dla każdego jest to kariera jego marzeń, jednakże wiele osób kusi stabilny – i przy okazji spory zarobek.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Fora bukmacherskie – jeśli macie pytania na temat bukmacherki – to dobre miejsce aby je zadać

Bukmacherskie fora internetowe, to takie miejsca, przy których można wyróżnić trzy warstwy. Jedna to warstwa otwarta – gdzie każdy może dzielić się z każdym swoimi przemyśleniami, ale jednocześnie poziom ogólny nie jest zbyt wysoki, poziom półzamknięty, które (jak sama nazwa mówi) są środowiskami bardziej zamkniętymi, gdzie poszczególni członkowie bardziej sobie ufają i dzielą się swoimi przemyśleniami.

Oraz, części zamknięte, które posiadają w swoich szeregach tylko najlepszych typerów, regularnie wygrywających z bukmacherami na spore sumy. Fora w Internecie zazwyczaj przyciągają także bardziej wtajemniczonych graczy, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak obstawiać mecze i czerpać z tego zysk. Najważniejsze jest jednak to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca. Jednakże – głowa do góry! Przecież wszystko da się zrobić, o ile tylko włożymy w to odpowiednią ilość czasu oraz zaangażowania!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGracze zakładów bukmacherskich – jakich bonusów powinniście szukać u bukmachera?
Następny artykułNielegalne firmy bukmacherskie 2019
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.