Ranking najlepszych legalnych bukmacherów 2019, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów. W rankingu brane pod uwagę były przede wszystkim wysokości kursów, oferta zakładów sportowych z wielu dyscyplin, ilość zakładów na żywo, promocje i bonusy dla nowych graczy jak i tych, którzy już posiadają konta u bukmacherów.

ranking bukmacherów 2019
Ranking najlepszych bukmacherów 2019

Ranking bukmacherów 2019

1. Fortuna– 400 PLN na start
– 100 PLN bez ryzyka
Ocena: 5/5Sprawdź ofertę
2. eTOTO– 1000 PLN na start
– Freebet 50 PLN
Ocena: 4/5Sprawdź ofertę
3. Totolotek– 1000 PLN na start
– Freebet 20 PLN
Ocena: 4/5Sprawdź ofertę


Pierwsze miejsce w rankingu zajął bukmacher, który znają chyba wszyscy. Fortuna mimo upływu lat wciąż jest najbardziej lubianym bukmacherem wśród graczy, czy to nowych czy tez, którzy grają w sieci już od lat.

Fortuna imponuje przede wszystkim bardzo dobrą ofertą na piłkę nożną i tenis, siatkówka również jest traktowana w Fortunie bardzo poważnie, dzięki temu mamy ogromną ilość zakładów na te dyscypliny w tym również oczywiście zakłady na żywo.

Gram w Fortunie od początku jak tylko dostali zezwolenie od Ministra Finansów, próbowałem innych bukmacherów ale zawsze wracałem do Fortuny bo ilość zakładów dla mnie była najważniejsza” – opinia gracza ze strony betonline.net.pl

Dodatkowym atutem Fortuny jest niewątpliwie opcja oglądania u bukmachera legalnych meczów na żywo w jakości HD. To świetna okazja żeby w dobrej jakości oglądać na żywo mecze swojej ulubionej drużyny lub po prostu obstawiać live oglądając mecz, nie ma lepszej metody typowania niż ta.

Jeśli nie Fortuna to kto?

Lista najlepszych legalnych bukmacherów z każdym miesiącem się powiększa, jest ich już kilkanaście, a w 2019 przybędzie ich ponad 10. Im większa konkurencja tym lepiej dla nas, graczy zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy żeby przykuć swoją uwagę, zdobyć nowych klientów starają się czymś wyróżnić od swoich konkurentów. Jedni obniżają podatek, inni zwiększają kursy, a jeszcze inni oferują lepsze bonusy i darmowe promocje.

Dlatego drugie miejsce w naszym rankingu najlepszych bukmacherów zajęło eTOTO. To bukmacher, który bardzo sprawnie wszedł w rynek zakładów w internecie bo do tej pory najbardziej znany był z zakładów wzajemnych oferowanych w punktach stacjonarnych.

eTOTO dzięki swoim ambasadorom, czyli Mateuszowi Borkowi, Michałowi Polowi czy Tomaszowi Hajcie stali się szybko rozpoznawalni jako legalny bukmacher internetowy. Ambasadorowie robią dobra robotę w social media jak np. Twitter, gdzie identyfikują się z marką tworząc dobry wizerunek.

eTOTO to również bardzo dobra oferta zakładów, świetne promocje i bonusy dla nowych graczy, ale także dla graczy którzy są lojalni firmie i grają tam od lat.

Czy Totolotek to dobry wybór?

Trzecią pozycję w rankingu zajął jeden z najstarszych Polskich bukmacherów, czyli Totolotek. Od wielu lat to czołowy bukmacher, najbardziej znany z punktów naziemnych, gdzie jest na drugiej pozycji pod względem ilości punktów przyjmowania zakładów.

W Internecie Totolotek również radzi sobie doskonale, ich największym atutem są kursy, które należą do jednych z najwyższych w Polskim internecie. Mnogość bonusów także jest atutem Totolotka.

Dlatego wybór najlepszego bukmachera zawsze jest bardzo trudny, szczególnie że każdy bukmacher ma swoje zalety i wady, musimy przy wyborze najlepszego bukmachera online wybrać tego, który tych wad ma najmniej. Dzisiaj pierwszym wyborem jest bukmacher Fortuna, który minimalnie jest lepszy od pozostałej dwójki.

Poprzedni artykułFortuna to legalny bukmacher?
Następny artykułTypy na Premier League
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.