Systemy bukmacherskie – ABC typera

Grając zakłady bukmacherskie warto mieć jakąś taktykę. Bez tego nie ma nawet w ogóle sensu liczyć na to, że będziesz notować satysfakcjonujące Cię zyski. Czy są takie systemy, które na 100% gwarantują wygraną? Poniżej przedstawiamy też modele typowania, które są często proponowane przez poradniki dla nowicjuszy.

Czy istnieją w ogóle systemy idealne?

Nie mamy niestety dobrych wiadomości. Dlaczego? Na początku warto wyjaśnić, że nie ma metody gry, która byłaby w 100% skuteczna. Dosłownie każdy system ma swoje plusy oraz tak samo minusy. Typerzy muszą znaleźć takie opcje, które będą dla nich optymalne pod wieloma względami. Czy to, że nie ma jednego, skutecznego systemu itd. sprawia, że można grać w ogóle bez żadnej taktyki? Byłoby to fatalne wyjście z tej sytuacji. Firmy bukmacherskie takich graczy… uwielbiają. Nie da się ukryć, że typerzy, którzy podchodzą do tego w ten sposób, dostarczają podmiotom hazardowym sporo pieniędzy do ich budżetu. Innymi słowy, są to gracze, którzy bardzo często przegrywają w dłuższej perspektywie czasu. Wniosek jest zatem jasny. Każda osoba powinna mieć strategię, której będzie się trzymać w czasie obstawiania wydarzeń w firmach bukmacherskich.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Płaska stawka

W jaki sposób możesz obstawiać w firmach hazardowych? Sporo osób początkujących decyduje się na płaską stawkę. Dlaczego? Jest to system gry prosty i naprawdę efektywny. Na czym on natomiast polega? Płaska stawka to obstawianie za dokładnie tyle samo pieniędzy. Na samym początku musisz zastanowić się, za ile poślesz pierwszy kupon. Pamiętaj, by tutaj zbytnio nie szarżować. Graj za około kilka procent (pod kątem stanu konta). Jeśli masz zatem 200 PLN, to kupony powinny być puszczane za około 5 PLN. Sporo osób zastanawia się, jaki musi być zaś kurs łączny. Na ten temat panują rozmaite opinie. Generalnie jednak rekomenduje się, by był on w okolicach 2,30. Możesz go uzyskać grając np. singla albo duble. Pamiętaj, by finalnie tych wydarzeń na kuponie nie było zbyt dużo. Każde kolejne zwiększa bowiem ryzyko porażki…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Progresja

Często stosowana jest także progresja. Nie brakuje systemów bukmacherskich, które bazują właśnie na niej. Możesz np. obstawiać progresywnie na remisy konkretnej drużyny. Jak się zabrać za to wszystko? Twoim pierwszym krokiem powinno być wybranie odpowiedniego teamu. Takiego, który od dawna nie zanotował ani jednego podziału oczek. Wybieraj kluby ze środka stawki. Z lig, gdzie na ogół remisów jest statystycznie dość dużo. Potem musisz zdecydować się na określenie pierwszej stawki. Najlepiej, by była ona stosunkowo niewielka. Chodzi tutaj o to, by nie zabrakło nam budżetu na kilka lub nawet kilkanaście poziomów. Jeśli bowiem Twoja ekipa nie zanotuje remisu, to przy kolejnej próbie musisz zagrać za dwa razy tyle. I tak aż do skutku. Jeśli dobrze wybierzesz klub, to przy tym systemie masz bardzo małe ryzyko porażki. Rzadko zdarza się, by jakaś ekipa nie zanotowała remisu np. od dziesięciu spotkań. Nie jest ważne, czy trafisz natomiast podział oczek za czwartym, czy piątym razem itp. Wszystko jest tak policzone, że i tak będziesz na plusie.

Poprzedni artykułPoradnik dla nowicjuszy
Następny artykułPrzegląd firm bukmacherskich – Betclic
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.