Bukmacher Totalbet pojawił się na polskim rynku operatorów zakładów wzajemnych na początku 2018 roku – wtedy to udało mu się uzyskać od Ministerstwa Finansów specjalną licencję, dzięki której może w sposób w pełni legalny świadczyć swoje usługi oraz obsługiwać zakłady bukmacherskie. Początkowo jego licencja dotyczyła tylko punktów stacjonarnych, ale już w lipcu 2018 roku Totalbet mógł już rozpocząć świadczenie swoich usług za pośrednictwem internetu. 

totalbet bukmacher w polsce
Totalbet Polski bukmacher internetowy

Totalbet to bukmacher, który należy do większego konsorcjum pod nazwą Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Jest to duży gracz na polskim rynku, ponieważ posiada on bardzo mocno rozpoznawalne marki takie jak stacje telewizyjne POLO TV, NOWA TV, ESKA TV oraz stacje radiowe ESKA czy VOX. Posiada również w swoim portfolio gazetę Super Express, która posiada szerokie grono czytelników. Dzięki temu posiada on szereg możliwości na promowanie swoich usług. 

Strona internetowa bukmachera Totalbet

Witryna internetowa przygotowana przez bukmachera Totalbet została przygotowana w sposób bardzo profesjonalny, podobnie jak STS czy Totolotek – z pewnością tworzyli ją ludzie znający się na swoim fachu. Można na niej w bardzo szybki i łatwy sposób odnaleźć szereg informacji, których poszukuje każdy gracz zakładów bukmacherskich – mowa tu o bonusach, wpłatach czy informacjach odnośnie aplikacji.

Łatwo można zauważyć, że bukmacher Totalbet nie popełnił błędów, które popełniali przy projektowaniu swoich witryn inni bukmacherzy. Czasami na witrynach bukmacherów szybkie odnalezienie niezbędnych informacji graniczy z cudem. Dlatego też za to należy się Totalbetowi duże uznanie.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie promocje ma bukmacher Totalbet?

Totalbet to bukmacher, który naprawdę wie, jak przyciągnąć do siebie graczy i korzysta z doświadczeń, jakie przeszli pozostali bukmacherzy. Jego oferta oparta jest na czterech różnych bonusach. Pierwszy z nich to tradycyjny bonus od wpłaty – wynosi od 100% do 500 złotych.

Kolejna z propozycji Totalbet to freebet, którego wysokość wynosi 15 złotych. Nie można go jednak otrzymać w ramach standardowej oferty. Darmowy zakład można otrzymać tylko i wyłącznie po spełnieniu określonych warunków. Chodzi o to, że podczas rejestracji należy podać specjalny kod – tylko dzięki temu można otrzymać od Totalbet freebet.

Warunki otrzymania freebetu są niezwykle proste – wystarczy postawić kupon solo bądź sko, którego kurs będzie wynosił minimum 2,0. Istotna informacja jest taka, że tym darmowym zakładem nie trzeba dodatkowo obracać. Decyzja o tym, czy gramy dalej, czy wypłacamy środki, zależy tylko i wyłącznie od nas. 

Następna z promocji bukmachera to Total bonus. Dotyczy ona graczy, którzy zajmują się obstawianiem zakładów kombi. Jeśli postawimy kupon ako, który będzie zawierał minimum 5 zdarzeń, to wygrana z tytułu wysłania tego kuponu wzrośnie nawet o 30%.

Ostatnia z promocji tego bukmachera to Bezpieczny Zakład – jej zasady również są banalnie proste. Jeśli na kuponie nie wejdzie nam jeden z zakładów, to tak czy siak wygramy. Bukmacher wymaga jednak, by na kuponie znalazło się minimum 10 zdarzeń, jednak do tego zaliczają się również zdarzenia objęte zwrotem.

Kod bonusowy w Totalbet

Bukmacher Totalbet oferuje swoim użytkownikom kod bonusowy. Należy go podać przy rejestracji. Dzięki niemu znacząco zwiększona zostanie oferta bonusów na  start, które możemy otrzymać. Jeśli zarejestrujemy się z kodem bonusowym Totalbet, to otrzymamy bonus 100% od wpłaty do kwoty 500 złotych. Oprócz tego możemy liczyć na 15 zł freebetu. 

Pozostałe promocje u bukmachera Totalbet

Poniżej prezentujemy listę wyjątkowo atrakcyjnych promocji bukmachera Totalbet. Fani ciekawych bonusów w Totalbet nigdy się nie nudzą – jest ich naprawę cała masa!

Super Total Bonus to pierwsza z promocji. Obejmuje ona sporty wirtualne – w jej ramach można otrzymać nawet 40% wygranych kuponów.

Total Bonus – kolejna z promocji. Dzięki niej można dostać dodatkowe 30% do wygranych kuponów AKO.

Poprzedni artykułJak obstawiać sporty amerykańskie?
Następny artykułBetclic legalny bukmacher czy nie?
Legalni bukmachery, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów to między innymi Fortuna, Totolotek, eTOTO czy też LVbet. Promocje i darmowe bonusy do najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.