Zakłady na ten rodzaj sportu są nadal bardzo popularne, mimo tego, że ludzie się ,,ucywilizowali” – mimo wszystko, jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady na boks, to musisz wiedzieć o kilku rzeczach – o których dowiesz się czytając nasz poradnik!

Zakłady bukmacherskie na boks – jak zacząć? Poradnik bukmacherski 2021

Jak obstawia się zakłady na boks?

Oczywiście celem jest poprawne wytypowanie zwycięzcy danego spotkania. Wśród legalnych bukmacherów najczęściej spotykane są zakłady dwukierunkowe na boks, ale nie oznacza to, że nie można rozegrać to w inny sposób – chociaż ten rodzaj zakładów to najpewniejszy sposób na zwycięstwo. Przejdźmy jednak dalej!

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Zrób analizę!

Każda poważna analiza zakładów zaczyna się od określenia, jak każdy zawodnik będzie walczył. Charakterystyka konkretnego stylu boksu nie tylko pozwala przewidzieć wynik, ale także pomaga określić, czy warto jest akurat obstawić ten zakład. Przy ustalaniu tego warto skorzystać z dostępnych statystyk, a zwłaszcza informacji o tym, jak zakończył się ostatni, finałowy pojedynek wybranego przez nas ,,wojownika”. Ponadto należy koniecznie sprawdzić status zawodników, ponieważ bokserzy będą starać się mniej lub bardziej, w zależności od rozpoznawalności oraz zaawansowania danych zawodów, co może znacząco wpłynąć na wynik meczu.

Sprawdź historię walk danego zawodnika przed obstawianiem

W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć szczegółowe informacje o ścieżkach kariery prawie wszystkich zawodników uczestniczących w danych zawodach. Dzięki takim danym możesz sprawdzić, z kim do tej pory zmierzyli się Twoi zawodnicy i jakie były wyniki tych pojedynków. Pamiętaj jednak o tym, że niespodzianki mogą się zdarzyć zawsze i wszędzie – bo w końcu nawet średnio rozgarnięty bokser może przypadkowo pokonać mistrza świata – takie przypadki się zdarzały i bardzo często legalni bukmacherzy tracili na tych zakładach ogromne ilości pieniędzy.

Większość z nas uważa, że najlepsi gracze nigdy nie przegrają, ale prawda jest taka, że każdy przegrywa walki – i nie jest to ważne, czy jest to początkujący, czy też mistrz świata. Jeśli chcesz skutecznie obstawiać, to wiedz, że nawet najlepszy bokser kiedyś przegra.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sprawdź, ile twój zawodnik zaliczył ,,nokautów”

Każdy mógł słyszeć o spektakularnych nokautach i warto jest wspomnieć o tym, że takie sytuacje mogą całkowicie zmienić wynik twojego zakładu. Dlatego też jeśli chcesz ograć bukmachera na zakładach na boks, musisz wykrzesać z siebie wszystkie umiejętności przeanalizowania danej sytuacji na ringu – bo w końcu na pewno są jakieś oznaki tego, że dany zawodnik chce wygrać, więc dokonuje wręcz niemożliwego – a jeśli ty chcesz na tym zarobić, to musisz to przewidzieć.

Naturalnie są też łatwiejsze sposoby na wygranie, ale wymaga to prowadzenia statystyk, oraz wypracowania pewnych schematów – tu przyda ci się matematyka, więc jeśli chcesz wygrywać, musisz poświęcić trochę czasu na to, aby potencjalnie przewidzieć, jak zachowają się dani zawodnicy w zawodach, które chcesz obstawić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGranie na zakładach bukmacherskich – na co warto zwrócić uwagę?
Następny artykułBet on Games – czyli jak Fortuna kopiuje Betgames STS
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.