Obstawianie zakładów na sport wymaga często odpowiedniego przygotowania – doświadczenia, oraz odrobiny szczęścia, którą ty w tym momencie masz, skoro czytasz ten poradnik. Dlatego też jeśli chcesz wiedzieć, jak obstawiać zakłady lepiej, to zaraz ci o tym opowiemy!

Zakłady sportowe – jak je obstawiać?

Zarejestruj się na dobrym forum bukmacherskim

Nie da się ukryć, że fora bukmacherskie to naprawdę spora pomoc, jeśli chodzi o obstawianie zakładów na sport. Bardzo często można znaleźć tam potrzebne informacje odnośnie tego, co jest naprawdę potrzebne w ulepszaniu swojego stylu typowania zakładów sportowych. Oczywiście fora bukmacherskie to nie jedynie miejsce na którym warto się zarejestrować, ponieważ fora sportowe to również dobre miejsca na to.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Nie obstawiaj zakładów na ulubioną drużynę

Każdy ma jakąś swoją ulubioną drużynę, prawda? Mimo to jednak nie warto jest obstawiać właśnie na nią, ponieważ to najczęściej zły pomysł. Ale dlaczego? Otóż skoro to jest twoja ulubiona drużyna, to o wiele bardziej będziesz w stanie przeoczyć pewne zależności, z powodu tego, że są twoją ulubioną drużyną – niektórzy nie dopuszczają nawet do siebie myśli, że ich ulubiona drużyna może w ogóle przegrać. Dlatego też lepszym pomysłem będzie obstawianie zakładów sportowych na ich przeciwników, bo to na pewno zagwarantuje, że będziesz starał się jak najbardziej dowieść tego, że to właśnie oni przegrają.

Postaraj się poznać bliżej mechanikę twoich rodzajów zakładów bukmacherskich

W końcu bukmacherzy na wybrane sporty oferują naprawdę ciekawe rodzaje zakładów bukmacherskich bo w końcu według klucza – im bardziej popularny sport, który obstawiasz, tym więcej rodzajów zakładów możesz obstawiać. Z drugiej strony musisz pamiętać, że jeśli obstawiasz sporty niszowe, to raczej nie będziesz w stanie móc zagrać tak jak na innych sportach. Dlatego też postaraj się przeanalizować całą mechanikę twojego ulubionego rodzaju zakładu, po to abyś miał pewność, że to akurat jest najlepszy sposób na to, aby obstawić oraz wygrać dany zakład.

Nie obstawiaj u zagranicznych bukmacherów

Może I wydaje się to atrakcyjne, bo w końcu nie musisz płacić podatku u nielegalnego bukmachera, ale z drugiej strony to nie jest najlepszy pomysł, z racji tego że ktoś może cię na tym przyłapać, a wtedy otrzymasz stosowną karę za niepłacenie podatku, na dodatek będziesz musiał wszystko co wygrałeś zwrócić, nie mówiąc o tym, że może ci nawet grozić kara więzienia. Dlatego też mimo iż na pierwszy rzut oka brzmi to całkiem atrakcyjnie, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli zamiast tego będziesz obstawiał u legalnych, Polskich bukmacherów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Od czasu do czasu pozwól sobie na zabawę

Naturalnie obstawianie ,,na poważnie” cały czas zapewne wysysa cały ,,fun” z obstawiania, dlatego też pozwól sobie od czasu do czasu puścić jeden kupon ,,od tak” – po to aby się zabawić!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBłędy na zakładach bukmacherskich – na co warto jest zwracać uwagę?
Następny artykułCo każdy typer musi wiedzieć o zakładach bukmacherskich?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.